Ходаковський розповів, хто може очолити об'єднану "Л-ДНР"

Ще один опальний ватажок - Ігор Безлер, заявив, що Микола Азаров буде кращим за нинішнього ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.
Олександр Ходаковський. Фото: соцмережі.

Опальний ватажок банди "Восток" з "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що у колах бойовиків Донбасу ширяться чутки про об'єднання "Л-ДНР" в одну територію під керівництвом колишнього прем'єра України Миколи Азарова. Про це Ходаковський повідомив на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

"У вузьких колах ширяться чутки про майбутнє в перспективі об'єднання "ЛДНР" ... під егідою Миколи Азарова. Певне раціональне зерно в цих чутках присутнє, якщо брати до уваги дві обставини: зв'язок Миколи Азарова і Сергія Курченка, і той вплив, який Курченко отримав в результаті розвитку проекту націоналізації, або взяття під зовнішнє управління значної частини нашого промислового комплексу", - йдеться у повідомленні.

Ходаковський зазначає, що "після жорсткої пікіровки Курченко і місцевих" за дохідні статті в 2015-му році, Курченко на певний час залишив "ДНР", але незабаром повернувся "в важкій силі", і незважаючи на колишню нелюбов, "офіційні особи навіть змушені були "прикрити" його повернення".

"Чи то з сорому за понесену поразку, чи то через переконливе прохання. Протистояння тривало, але в більш прихованій формі, що справі, безумовно, користі не приносить", - зазначив бойовик.

Він зазначає, що "чутки можуть бути чутками", але якщо це виявиться правдою, то Ходаковський прогнозує, що "не спрацюється" із новим "керівництвом". "Співчуваю тим, хто загорівся поглядом, вбачаючи для себе перспективку, але боюся, що перспективка у них буде", - зазначив бойовик.

У коментарях до цього допису ще один опальний ватажок - Ігор Безлер, заявив, що Азаров буде кращим за нинішнього ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...