"Холопи на генному рівні": Соцмережі шокувало бажання росіян відключити інтернет в країні

Проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів.
Росіяни не проти мати тільки "свій особливий" інет. Ілюстрація: Волиньпост.

58% росіян підтримують ідею від'єднати Росію від інтернету, створивши окрему версію мережі для країн BRICS (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР). Про це свідчать результати опитування, проведеного ВЦІОМ, передають Патріоти України.

За його даними, проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів. При цьому особливо велика частка противників інформаційної ізоляції в Москві і Санкт-Петербурзі (39%), у сільській же місцевості, навпаки, виявилося більше прихильників "відділення" (61%).

Відповідаючи на питання про те, з якими іншими країнами Росії варто було б створювати власний "інтернет", росіяни найчастіше згадували Білорусію (30%) і Казахстан (24%). Шоковані користувачі соцмереж пишуть: "Це не народ, а якась унтер-офіцерська вдова", "Це не народ. Це кріпаки. Холопи на генному рівні", "А я говорив - як в Північній Кореї буде. Ні, не зовсім - однокласників залишать".


Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...