"Холопи на генному рівні": Соцмережі шокувало бажання росіян відключити інтернет в країні

Проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів.
Росіяни не проти мати тільки "свій особливий" інет. Ілюстрація: Волиньпост.

58% росіян підтримують ідею від'єднати Росію від інтернету, створивши окрему версію мережі для країн BRICS (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР). Про це свідчать результати опитування, проведеного ВЦІОМ, передають Патріоти України.

За його даними, проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів. При цьому особливо велика частка противників інформаційної ізоляції в Москві і Санкт-Петербурзі (39%), у сільській же місцевості, навпаки, виявилося більше прихильників "відділення" (61%).

Відповідаючи на питання про те, з якими іншими країнами Росії варто було б створювати власний "інтернет", росіяни найчастіше згадували Білорусію (30%) і Казахстан (24%). Шоковані користувачі соцмереж пишуть: "Це не народ, а якась унтер-офіцерська вдова", "Це не народ. Це кріпаки. Холопи на генному рівні", "А я говорив - як в Північній Кореї буде. Ні, не зовсім - однокласників залишать".


Українські військові на Донбасі жорстко відповіли на провокації російських окупантів

вівторок, 21 травень 2019, 8:40

Російські окупанти поранили 2 українських військових 20 та 21 травня внаслідок своїх обстрілів у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі. Українські бійці адекватно відповіли на обстріли. Тож було ліквідовано 1 бойовика і ще 6 – поранено, по...

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...