"Холопи на генному рівні": Соцмережі шокувало бажання росіян відключити інтернет в країні

Проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів.
Росіяни не проти мати тільки "свій особливий" інет. Ілюстрація: Волиньпост.

58% росіян підтримують ідею від'єднати Росію від інтернету, створивши окрему версію мережі для країн BRICS (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР). Про це свідчать результати опитування, проведеного ВЦІОМ, передають Патріоти України.

За його даними, проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів. При цьому особливо велика частка противників інформаційної ізоляції в Москві і Санкт-Петербурзі (39%), у сільській же місцевості, навпаки, виявилося більше прихильників "відділення" (61%).

Відповідаючи на питання про те, з якими іншими країнами Росії варто було б створювати власний "інтернет", росіяни найчастіше згадували Білорусію (30%) і Казахстан (24%). Шоковані користувачі соцмереж пишуть: "Це не народ, а якась унтер-офіцерська вдова", "Це не народ. Це кріпаки. Холопи на генному рівні", "А я говорив - як в Північній Кореї буде. Ні, не зовсім - однокласників залишать".


Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...