"Холопи на генному рівні": Соцмережі шокувало бажання росіян відключити інтернет в країні

Проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів.
Росіяни не проти мати тільки "свій особливий" інет. Ілюстрація: Волиньпост.

58% росіян підтримують ідею від'єднати Росію від інтернету, створивши окрему версію мережі для країн BRICS (Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР). Про це свідчать результати опитування, проведеного ВЦІОМ, передають Патріоти України.

За його даними, проти реалізації цієї ідеї висловилися тільки 29% респондентів. При цьому особливо велика частка противників інформаційної ізоляції в Москві і Санкт-Петербурзі (39%), у сільській же місцевості, навпаки, виявилося більше прихильників "відділення" (61%).

Відповідаючи на питання про те, з якими іншими країнами Росії варто було б створювати власний "інтернет", росіяни найчастіше згадували Білорусію (30%) і Казахстан (24%). Шоковані користувачі соцмереж пишуть: "Це не народ, а якась унтер-офіцерська вдова", "Це не народ. Це кріпаки. Холопи на генному рівні", "А я говорив - як в Північній Кореї буде. Ні, не зовсім - однокласників залишать".


Хіти тижня. Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений у небі Житомирщини

п’ятниця, 22 березень 2019, 12:00

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...

У США займуться розробкою космічного ядерного ракетного двигуна (фото)

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:30

Американські військові вважають, що ядерні реактори дозволять космічним апаратам переміщатися з більшими швидкостями, ніж це можливо зараз. Агентство перспективних оборонних розробок (DARPA) Пентагону має намір в 2020 році відкрити проект розробки ядер...