"Хорошая мина при плохой игре": Саакашвілі жорстко розкритикував призначення Міклоша в уряд

Михайло Саакашвілі впевнений, що українська влада пішла на подібний крок виключно заради того, щоб отримати гроші.

Михайло Саакашвілі. Фото: newsonline24.com.ua.

На тлі того, що в Україні дозріло нове покоління політиків, призначення іноземця на керівну посаду є "хорошою міною при поганій грі". Таку заяву зробив Михайло Саакашвілі в ефірі одного з телеканалів, передають Патріоти України з посиланням на Диалог.

"Один раз уже украинцам представили правительство, которое укомплектовано многими иностранцами. И Яресько, и мой соотечественник Квиташвили, и Абромавичус и другие. За это время выросло новое поколение политиков Украины, которых не подпускают к принятию решений. Это технократы, есть хорошие замминистров, главы департамента, специалисты. Сейчас, так как хотят назначить Миклоша, это значит – хотят сделать хороший фасад, сделать хорошую мину при плохой игре", - пояснив глава Одещини.

За його словами, призначення Міклоша буде представлено Заходу у вигляді: "дайте денег, вот наш министр финансов, иностранец, он будет красть меньше или не будет совсем". Але насправді ж, розділ фінансових потоків в країні не зміниться.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...