"Хто запізнився - сам собі нашкодив": Глава НАПК розповіла, чиї е-декларації перевірять в першу чергу

Глава НАПК зазначила, що черговість перевірки е-декларацій законодавством не регулюється.

Наталія Корчак. Фото: 5 канал.

Робота з перевірки е-декларацій почнеться з тих з них, які були подані несвоєчасно. Про це голова Національного агентства протидії корупції (НАПК) Корчак Наталія повідомила в ефірі телеканалу "Інтер" в неділю, передають Патріоти України.

"Ми вже зараз перевіряємо декларації на предмет подання самої декларації і це буде першою хвилею складання протоколів про адміністративне правопорушення... Роботи дуже багато на перших етапах, але ми почнемо в першу чергу з тих декларацій, які були подані несвоєчасно. Ми маємо право зробити запити відповідним декларантам та встановити термін в 10 днів, коли вони можуть дати пояснення", - сказала Корчак.

Глава НАПК зазначила, що черговість перевірки е-декларацій законодавством не регулюється. "Усі декларації які були подані в цю хвилю підлягають обов'язковій повній перевірці, але звичайно, ми будемо перевіряти в першу чергу декларації на предмет їх несвоєчасної подачі. Крім того, при перевірці будуть враховуватися звернення зі ЗМІ та індивідуальні заяви, про те, що доходи високопоставленої особи не відповідають даним в декларації", - сказала Корчак.

На найближчих засіданнях НАПК буде затверджено порядок перевірки е-декларацій. Нагадаємо, НАБУ почало перевірку близько 20 декларацій чиновників. За словами глави НАБУ, станом на вчора три народних депутата звернулися з проханням перевірити свої декларації або декларації своїх колег.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...