Чиновниця Держгеокадастру купила монастир для свого чоловіка-священика

Нашим "слугам народу" й досі є чим здивувати пересічних українців.

Деякі "слуги народу" є власниками не тільки елітних маєтків. Ілюстрація: golos.ua.

За минулий рік в Україні 11 чиновників і депутатів задекларували власні каплиці, церкви і навіть монастир, повідомляють Патріоти України.

Найбільша за площею церковна нерухомість задекларована у екс-інспектора Харківської митниці Ірини Табака. Перед звільненням чиновниця внесла в свою декларацію каплицю площею 295 кв. м. Сам храм знаходиться власності Релігійного управління Харківського екзархату Української греко-католицької церкви і знаходиться в користуванні чоловіка колишньої чиновниці, який є священиком.
Державний реєстратор Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Аріна Гринишин володіє 90% будівлі в'їзних воріт Домініканського монастиря ХVІІІ століття. Решта 10% належать завідувачу Богородчанської районної державної нотаріальної контори Івану Войташеку, однак задекларував він їх як просте нежитлове приміщення.
Спеціаліст Головного управління Госгеокадастра в Тернопільській області Леся Домітрак задекларувала монастир святого Йосипа площею 273,7 кв. м, яким володіє її чоловік. Суддя Конституційного суду Сергій Головатий вказав в декларації побудовану за власні гроші Свято-Покровську церкву в селищі Вільшана Черкаської області, яка має 201,3 метра кв. площі.
Також в топ-5 увійшов депутат Миколаївської селищної ради Дніпропетровської області Іван Батіг. Він є настоятелем двох храмів і задекларував церкву в селі Широка Дача площею 200 кв. м.
Також культові споруди задекларували депутат Старокостянтинівської райради Хмельницької області Олена Фурсова (храм площею 175,8 кв.м), головний держінспектор Чернівецької митниці Михайло Москаль (недобудована каплиця площею 70 кв.м), консультант Апарату Верховної Ради Олена Куцел (каплиця площею 65,4 кв. м), народний депутат Михайло Папієв (каплиця площею 28 кв. м) і суддя Верховного Суду Микола Лагнюк (каплиця площею 16 кв. м).

Люди, народжені між 1965 та 1980 роками - найнещасливіше покоління в історії: У The Economist назвали причини

середа, 14 травень 2025, 9:40

Аналітики The Economist назвали найнещасніше покоління – і це не молоді зумери чи міленіали. Найбільше життям незадоволені представники покоління X – люди, народжені між 1965 і 1980 роками, передають Патріоти України. . Опитування в 30 країнах показал...

Бережіться! Чим відрізняється меланома від інших раків шкіри та як її розпізнати

середа, 14 травень 2025, 9:32

Ви помітили на своїй шкірі незвичне новоутворення? До прикладу, плямку чи родимку, яка збільшується у розмірі, свербить чи кровоточить? Уважність до будь-яких змін шкірного покриву є надзвичайно важливою для своєчасного виявлення проблеми. Варто розумі...