Чиновниця Держгеокадастру купила монастир для свого чоловіка-священика

Нашим "слугам народу" й досі є чим здивувати пересічних українців.

Деякі "слуги народу" є власниками не тільки елітних маєтків. Ілюстрація: golos.ua.

За минулий рік в Україні 11 чиновників і депутатів задекларували власні каплиці, церкви і навіть монастир, повідомляють Патріоти України.

Найбільша за площею церковна нерухомість задекларована у екс-інспектора Харківської митниці Ірини Табака. Перед звільненням чиновниця внесла в свою декларацію каплицю площею 295 кв. м. Сам храм знаходиться власності Релігійного управління Харківського екзархату Української греко-католицької церкви і знаходиться в користуванні чоловіка колишньої чиновниці, який є священиком.
Державний реєстратор Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Аріна Гринишин володіє 90% будівлі в'їзних воріт Домініканського монастиря ХVІІІ століття. Решта 10% належать завідувачу Богородчанської районної державної нотаріальної контори Івану Войташеку, однак задекларував він їх як просте нежитлове приміщення.
Спеціаліст Головного управління Госгеокадастра в Тернопільській області Леся Домітрак задекларувала монастир святого Йосипа площею 273,7 кв. м, яким володіє її чоловік. Суддя Конституційного суду Сергій Головатий вказав в декларації побудовану за власні гроші Свято-Покровську церкву в селищі Вільшана Черкаської області, яка має 201,3 метра кв. площі.
Також в топ-5 увійшов депутат Миколаївської селищної ради Дніпропетровської області Іван Батіг. Він є настоятелем двох храмів і задекларував церкву в селі Широка Дача площею 200 кв. м.
Також культові споруди задекларували депутат Старокостянтинівської райради Хмельницької області Олена Фурсова (храм площею 175,8 кв.м), головний держінспектор Чернівецької митниці Михайло Москаль (недобудована каплиця площею 70 кв.м), консультант Апарату Верховної Ради Олена Куцел (каплиця площею 65,4 кв. м), народний депутат Михайло Папієв (каплиця площею 28 кв. м) і суддя Верховного Суду Микола Лагнюк (каплиця площею 16 кв. м).

Хіти тижня. Наївся "руського міру": На Херсонщині затримали поплічника "Гіві" (фото, відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 1:00

Колишній терорист із позивним "Чингіз" чкурнув з "молодих республік" у пошуках роботи спочатку до Москви, а потім намагався потрапити до Києва, але був затриманий на Херсонщині. Про це повідомляє Азово-Чорноморське управління Держприкордонслужби, пере...

"Траур та триколорні труси": У окупованому Донецьку провели конкурс дизайнерів (фото, відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 0:21

Переможці фестивалю розділили призовий фонд в 528 тис. руб. В окупованому російськими бойовиками Донецьку провели конкурс дизайнерського одягу. Переможці між собою розділили приз у сумі 528 тис. руб. (222 тис. грн. - ред.), передають Патріоти України. ...