Колосальна сума: У Міноборони оцінили прямі збитки від війни на Донбасі

За попередніми розрахунками, загальна сума прямих збитків України складає близько 50 мільярдів доларів.
Росіяни свідомо руйнують на Донбасі інфраструктуру та знищують підприємства. Фото: соцмережі.

Прямі втрати України від конфлікту в Донбасі становлять близько 50 млрд доларів. Про це заявив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак на семінарі щодо безпеки в Чорноморському регіоні, передають Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

"На сході України зруйновано об'єкти енергетичної, транспортної, соціальної та інших інфраструктур. Люди залишилися без робочих місць. За попередніми розрахунками, загальна сума прямих збитків України складає близько 50 мільярдів доларів", - сказав Руснак.

Він нагадав, що через ескалацію конфлікту на Донбасі погіршилася гуманітарна ситуація. "Цивільне населення потребує першочергового вирішення питань щодо водо-, світло- та газопостачання, санітарного забезпечення і сприяння у дотриманні гігієни, продовольчої безпеки та харчування, забезпечення тимчасовим житлом, організації розміщення та медичного обслуговування", - сказав заступник міністра.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...