Колишній топ-менеджмент "ПриватБанку" покинув Україну - ЗМІ

Один з екс-власників фінустанови Ігор Коломойський вивіз до Великобританії всіх шістьох колишніх членів кредитного комітету банку.

Ілюстрація:http://firstsocial.info/

Колишні топ-менеджери "ПриватБанку" покинули Україну й не збираються з'являтися у країні. Про це йдеться в матеріалі видання ZN.UA, передають Патріоти України.

"Чи давно топ-менеджмент банку, як і члени кредитного комітету, з'являлися на публіці, і коли востаннє їх бачили в Україні? За інформацією видання, їх у вітчизні давно немає, і з'являтися тут вони не планують. І що за члени кредитного комітету ходять на допити до Генеральної прокуратури України, до речі, теж незрозуміло, якщо всіх шістьох екс-власник "ПриватБанку" відвіз із українських колоній у колонії британські", – пише видання.

За інформацією ZN.UA, 11 фігурантів кримінальних проваджень, пов'язаних із "ПриватБанком", оголосили в міжнародний розшук.

Як відомо, 21 грудня 2016 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб підписав договір про продаж 100% акцій "ПриватБанку" Міністерству фінансів України.

5 червня Центр розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP повідомив, що "ПриватБанк" протягом 2015–2016 років видав понад $1 млрд кредитів 28 харківським фірмам, які контролювали особи, пов'язані з екс-акціонером фінустанови Ігорем Коломойським.

9 червня Коломойський подав проти Національного банку України позов із вимогою розірвати договір поруки за кредитами націоналізованого "ПриватБанку".

Мінфін опублікував 2 липня лист колишніх ключових акціонерів "ПриватБанку" Коломойського та Геннадія Боголюбова до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із проханням націоналізувати банк, який датований 16 грудня 2016 року. У цьому листі вони зобов'язалися реструктуризувати кредити банку до 1 липня 2017 року. У разі реструктуризації до липня 75% кредитного портфеля фінустанови передбачали можливість пролонгації терміну реструктуризації низки кредитів до 1 січня 2018 року.

3 липня у НБУ заявили, що держава готується до юридичної процедури стягнення коштів через закінчення строку, до якого Коломойський і Боголюбов зобов'язалися реструктуризувати кредитний портфель "ПриватБанку". Цього ж дня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Генеральна прокуратура України, НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують кілька справ, пов'язаних із фінустановою.

4 липня голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак, який подав у відставку, заявив, що відкрили кримінальне провадження щодо колишніх власників фінустанови.

6 липня в НАБУ повідомили, що провели у "ПриватБанку" обшуки в межах розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів фінустанови її менеджментом та екс-власниками. Збитки, завдані державі, обчислюють у розмірі 116,8 млрд грн.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т