"Комитет спасения Украины" одні вже заснували": У "ДНР" зібралися "рятувати Маріуполь"

Участь у "Форумі порятунку Маріуполя" взяли близько 30 людей, серед яких є і втікачі з підконтрольної Україні частини Донеччини.

"Форум порятунку Маріуполя" у окупованому Донецьку. Фото: ДАН.

Сьогодні в Донецьку угруповання "ДНР" провело "Форум порятунку Маріуполя". Про це пише агентство, підконтрольне сепаратистам, передають Патріоти України.

Повідомляється, що учасники заходу створили організацію з однойменною назвою. За даними агентства, участь у "Форумі" взяли близько 30 людей, серед яких і мешканці Маріуполя.

"Серед них - жителі Маріуполя, які залишили рідне місто через політичні переслідування з боку української влади, а також люди, які проживають там донині, і приїхали в Донецьк спеціально для участі в заході", - пише ЗМІ бойовиків. Ініціатор проведення форуму - "депутат парламенту ДНР" Ірина Попова.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...