"Комитет спасения Украины" одні вже заснували": У "ДНР" зібралися "рятувати Маріуполь"

Участь у "Форумі порятунку Маріуполя" взяли близько 30 людей, серед яких є і втікачі з підконтрольної Україні частини Донеччини.

"Форум порятунку Маріуполя" у окупованому Донецьку. Фото: ДАН.

Сьогодні в Донецьку угруповання "ДНР" провело "Форум порятунку Маріуполя". Про це пише агентство, підконтрольне сепаратистам, передають Патріоти України.

Повідомляється, що учасники заходу створили організацію з однойменною назвою. За даними агентства, участь у "Форумі" взяли близько 30 людей, серед яких і мешканці Маріуполя.

"Серед них - жителі Маріуполя, які залишили рідне місто через політичні переслідування з боку української влади, а також люди, які проживають там донині, і приїхали в Донецьк спеціально для участі в заході", - пише ЗМІ бойовиків. Ініціатор проведення форуму - "депутат парламенту ДНР" Ірина Попова.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...