"Ковбасний протест": Бабченко на прикладі Венесуели розповів, що очікує Росію

Мітинги може спровокувати нове падіння доходів росіян.
Аркадій Бабченко. Фото: Детектор медіа.

Названі чинники впливу, які можуть викликати масові протести в Російській Федерації. Про це розповів російський журналіст Аркадій Бабченко в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

Він переконаний, що мітинги може спровокувати падіння доходів росіян. "Венесуела тому приклад. Потрібно розуміти, що це буде "ковбасний протест" - протест за їжу. Важливо розуміти, що битви холодильника з телевізором не буде - вони воюють на одній стороні", - зазначив Бабченко.

На його думку, для диктатора програма "нафта в обмін на продовольство" є кращою. "Жерти нічого, хто винен? Прокляті піндоси, які оточили нас з усіх сторін. Що треба робити? Воювати з піндосами. Де воювати з піндосами? Давайте воювати з піндосами в Україні. Так у спрощеному варіанті виглядає їхня логіка", - сказав журналіст. Він підкреслив, що подібні режими можуть існувати десятиліттями, однак все одно вони приречені на крах.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...