Кровосісі: Як Олександр Захарченко посварився з Миколою Азаровим і навпаки

Ватажок терористів "ДНР" про всяк випадок вирішив заборонити колишньому голові українського уряду в'їзд на територію "республіки", однак виявилося, що цим він останнього не дуже засмутив.

Микола Азаров. Фото: UaReview.

Колишній прем’єр України Микола Азаров заявив, що не відчує шкоди від рішення ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка про заборону йому на в’їзд на окупований Донбас. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на fakty.ictv.ua.

Азаров підкреслив, що не вважає себе зрадником, оскільки “нікого не зраджував”.

– Не говоритиму за Януковича, а за себе скажу: нікуди не просився й не збирався. Не знаю, чим це викликано. Важко судити, чим це викликано, я туди не збирався їхати, не було намірів, – заявив він.

Як повідомлялося, Захарченко запропонував заборонити в’їзд у “ДНР” президенту-втікачу Віктору Януковичу, Миколі Азарову та іншим “зрадникам”.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...