Кровосісі: Як Олександр Захарченко посварився з Миколою Азаровим і навпаки

Ватажок терористів "ДНР" про всяк випадок вирішив заборонити колишньому голові українського уряду в'їзд на територію "республіки", однак виявилося, що цим він останнього не дуже засмутив.

Микола Азаров. Фото: UaReview.

Колишній прем’єр України Микола Азаров заявив, що не відчує шкоди від рішення ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка про заборону йому на в’їзд на окупований Донбас. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на fakty.ictv.ua.

Азаров підкреслив, що не вважає себе зрадником, оскільки “нікого не зраджував”.

– Не говоритиму за Януковича, а за себе скажу: нікуди не просився й не збирався. Не знаю, чим це викликано. Важко судити, чим це викликано, я туди не збирався їхати, не було намірів, – заявив він.

Як повідомлялося, Захарченко запропонував заборонити в’їзд у “ДНР” президенту-втікачу Віктору Януковичу, Миколі Азарову та іншим “зрадникам”.

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...

Але він "народився у сорочці": Джорджа Сороса намагалися підірвати

вівторок, 23 жовтень 2018, 11:58

Підозрілий пакет в поштовій скриньці біля будинку в Нью-Йорку знайшов працівник вілли. Американського фінансиста і мільярдера Джорджа Сороса планували вбити за допомогою бомби, передають Патріоти України із посиланням на The New York Times. Підозрілий...