Кровосісі: Як Олександр Захарченко посварився з Миколою Азаровим і навпаки

Ватажок терористів "ДНР" про всяк випадок вирішив заборонити колишньому голові українського уряду в'їзд на територію "республіки", однак виявилося, що цим він останнього не дуже засмутив.

Микола Азаров. Фото: UaReview.

Колишній прем’єр України Микола Азаров заявив, що не відчує шкоди від рішення ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка про заборону йому на в’їзд на окупований Донбас. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на fakty.ictv.ua.

Азаров підкреслив, що не вважає себе зрадником, оскільки “нікого не зраджував”.

– Не говоритиму за Януковича, а за себе скажу: нікуди не просився й не збирався. Не знаю, чим це викликано. Важко судити, чим це викликано, я туди не збирався їхати, не було намірів, – заявив він.

Як повідомлялося, Захарченко запропонував заборонити в’їзд у “ДНР” президенту-втікачу Віктору Януковичу, Миколі Азарову та іншим “зрадникам”.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...