Кровосісі: Як Олександр Захарченко посварився з Миколою Азаровим і навпаки

Ватажок терористів "ДНР" про всяк випадок вирішив заборонити колишньому голові українського уряду в'їзд на територію "республіки", однак виявилося, що цим він останнього не дуже засмутив.

Микола Азаров. Фото: UaReview.

Колишній прем’єр України Микола Азаров заявив, що не відчує шкоди від рішення ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка про заборону йому на в’їзд на окупований Донбас. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на fakty.ictv.ua.

Азаров підкреслив, що не вважає себе зрадником, оскільки “нікого не зраджував”.

– Не говоритиму за Януковича, а за себе скажу: нікуди не просився й не збирався. Не знаю, чим це викликано. Важко судити, чим це викликано, я туди не збирався їхати, не було намірів, – заявив він.

Як повідомлялося, Захарченко запропонував заборонити в’їзд у “ДНР” президенту-втікачу Віктору Януковичу, Миколі Азарову та іншим “зрадникам”.

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...

Слідом за Нотр-Дамом Францію сколихнула пожежа у Версалі (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 20:20

Поліція оточила район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечної зони. У вівторок, 23 квітня, в Версалі сталася сильна пожежа, передають Патріоти України. . Міський комісаріат поліції повідомив, що над Rue du Parc піднімається висок...