Кругленька сума: Скільки зароблять українські спортсмени в разі тріумфу на Олімпіаді

Тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів.
Українська олімпійська збірна. Фото: НОК України.

У разі виграшу золотої медалі на XXIII зимових Олімпійських іграх, українські спортсмени отримають десятки тисяч доларів премії, передають Патріоти України.

Так, тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів. Саме таку суму вони пообіцяли медалістам в Пхьончані. Слід уточнити, що срібну медаль чиновники «оцінили» в 80 тисяч доларів, а бронзову – в 55 тисяч.

Звернемо увагу, що Росія виплачує своїм спортсменам за “золото” 70 тисяч доларів, а Сполучені Штати – 25 тисяч. Уточнимо, що бюджет на Олімпіаду в Пхьончані складає 9,5 мільйона доларів США.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша