Кругленька сума: Скільки зароблять українські спортсмени в разі тріумфу на Олімпіаді

Тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів.
Українська олімпійська збірна. Фото: НОК України.

У разі виграшу золотої медалі на XXIII зимових Олімпійських іграх, українські спортсмени отримають десятки тисяч доларів премії, передають Патріоти України.

Так, тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів. Саме таку суму вони пообіцяли медалістам в Пхьончані. Слід уточнити, що срібну медаль чиновники «оцінили» в 80 тисяч доларів, а бронзову – в 55 тисяч.

Звернемо увагу, що Росія виплачує своїм спортсменам за “золото” 70 тисяч доларів, а Сполучені Штати – 25 тисяч. Уточнимо, що бюджет на Олімпіаду в Пхьончані складає 9,5 мільйона доларів США.

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст