Кругленька сума: Скільки зароблять українські спортсмени в разі тріумфу на Олімпіаді

Тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів.
Українська олімпійська збірна. Фото: НОК України.

У разі виграшу золотої медалі на XXIII зимових Олімпійських іграх, українські спортсмени отримають десятки тисяч доларів премії, передають Патріоти України.

Так, тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів. Саме таку суму вони пообіцяли медалістам в Пхьончані. Слід уточнити, що срібну медаль чиновники «оцінили» в 80 тисяч доларів, а бронзову – в 55 тисяч.

Звернемо увагу, що Росія виплачує своїм спортсменам за “золото” 70 тисяч доларів, а Сполучені Штати – 25 тисяч. Уточнимо, що бюджет на Олімпіаду в Пхьончані складає 9,5 мільйона доларів США.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...