Ксюшина Президентіада: "Да пошел ты сам на х*й!", - Максим Віторган відповів Чичваркіну замість Собчак (відео)

Раніше бізнесмен Євген Чичваркін заявив, що змушений буде послати Собчак "на три букви", якщо та не зніме свою кандидатуру на президентських виборах на користь опозиціонера Олексія Навального.

Максим Віторган. Фото:скрін відеоЧоловік російської журналістки Ксенії Собчак, актор Максим Віторган облаяв російського бізнесмена Євгена Чичваркіна. Своє 17-секундне відеозвернення Віторган розмістив в Facebook, передають Патріоти України.

"Дорогой Женя Чичваркин. Я, в отличие от тебя, никогда не играл договорных матчей, и ждать мне нечего. Поэтому говорю тебе сразу: "Да пошел ты сам на х...й!"- сказав він.

Віторган також побажав Чичваркіну "жениха хорошого".

Хіти тижня. Із життя диверсантів у Другій світовій: Історія чекіста, який керував Києвом, - блогер

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:30

Невідомо чому, резидентом в окупованому Києві став 29-річний лейтенант держбезпеки з дипломом школи-семирічки Іван Кудря, що працював на оперативній роботі по лінії розробки українських націоналістичних середовищ. "Радянська держбезпека, готуючись до з...

Хіти тижня. Його шанували десятки мільйонів: Помер відомий екстрасенс з українським корінням

вівторок, 17 жовтень 2017, 14:00

​Уславленому цілителю було 82 роки. У Москві на 83-му році життя помер відомий цілитель та екстрасенс Аллан Чумак. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України. Аллан Чумак прийшов у цілительство з ж...