Культурна спадщина не витримала: У РФ мешканці будинку залишилися без люстри... через парад

Будинок затремтів після того, як останні чотири літаки після параду на честь Дня Перемоги, різко злетівши в висоту, полетіли на аеродром.

У старовинному будинку через парад впала люстра. Ілюстрація: mk.ru.

Проліт військових літаків над Петербургом став випробуванням для старого будинку в центрі міста. У фіналі авіашоу зранку 9 травня там впала люстра. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фонтанку".

Старовинний будинок 17 по Галерній вулиці, затремтів після того, як останні чотири літаки після параду на честь Дня Перемоги, різко злетівши в висоту, полетіли на аеродром. "У нас все затряслася як при легкому землетрус і у сусідів в кімнаті люстра впала", - поскаржилися містяни. Відзначимо, що будівля була побудована в XVIII столітті і є об'єктом культурної спадщини.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...