"Киселев, какой же ты идиот": Сплив давній "перл" кремлівського пропагандиста про Володимира Володимировича (відео)

Напевно, пропагандист Кремля навіть не замислився, що його могли перекласти для глядачів у інших країнах.

Дмитро Кисельов надав "хазяїну" ведмежу послугу? Фото: Цензор.НЕТ.

У мережі згадали один із "перлів" кремлівського пропагандиста Дмитра Кисельова. Користувач Twitter "Чіткий ТАСС" розмістив фрагмент передачі Кисельова, в якій він говорив про інавгурацію президента США Дональда Трампа, передають Патріоти України.

"Президент США тепер Дональд Трамп. Свою президентську промову він почав із подяки. Перша частина першої фрази була стандартною. Незвичайною була кінцівка першої фрази: "Народам світу - спасибі". Президент Росії Володимир Путін, який напевно дивився цю промову, мабуть, відповів йому: "Будь ласка". Або навіть по-англійськи: "My pleasure", - сказав Кисельов.

Користувачі соцмереж іронічно сприйняли умовивід пропагандиста. "Боже, Кисельов, який же ти ідіот... Ви там у себе в останках "Останкіно" не розумієте, що вашу маячню перекладають для інших країн?" - написав "Чіткий ТАСС".


Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...