Китайці захопили підводний безпілотник США на очах в американців

Перш ніж забрати апарат, китайський корабель кілька днів йшов услід за американським судном.

Китайський корабель. Ілюстрація:Еспресо.TVКитайські військові захопили американський автономний підводний апарат в Південно-Китайському морі. Як повідомляє Reuters з посиланням на джерело в міністерстві оборони США, це сталося в міжнародних водах 15 грудня. Про це також пише CNN, зазначають Патріоти України.

За даними агентства, китайці спустили зі свого корабля човен, підпливли до апарату і забрали його на очах в американців - поруч знаходилося дослідницьке судно США "Боудіч". Перш ніж забрати апарат, китайський корабель кілька днів йшов услід за американським судном.

Дослідницьке судно, з якого був спущений підводний апарат, належить ВМС США. Але в Південно-Китайському морі його використовує Командування морських перевезень; екіпаж укомплектований цивільними особами. Підводний апарат використовувався для створення карти морського дна. Він коштує близько 150 тисяч доларів.

У Південно-Китайському морі розташовані острови, які Китай вважає своїми, а міжнародне співтовариство, відповідно, вважає, що це острови Філіппін. Китайці ведуть там будівництво, імовірно, військової бази.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...