Лавров зірвався: Голова МЗС РФ розлютився через питання американців про Сирію (відео)

Главу зовнішньополітичного відомства вивело з себе питання американського журналіста: "Чи правда, що ви підтримуєте уряд Сирії?"

Лавров розлютився. Фото: Интерсакс.

Перед зустріччю з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зірвався на американських журналістів, які поставили йому питання про підтримку Росією режиму Асада в Сирії. Інцидент відбувся сьогодні перед зустріччю глави МЗС РФ Сергія Лаврова з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном в Будинку прийомів російського зовнішньополітичного відомства, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Повідомляється, що з себе главу зовнішньополітичного відомства вивело питання американського журналіста: "Чи правда, що ви підтримуєте уряд Сирії? Як ви можете прокоментувати вчорашні заяви Білого дому?" У відповідь на це Лавров різко відповів співробітнику ЗМІ зустрічними питаннями: "Хто Вас виховував? Хто вчив Вас манерам?"

При цьому офіційний представник МЗС Марія Захарова поспішила виправдати свого керівника, написавши у своєму Facebook, що американські журналісти сильно шуміли і засипали міністра питаннями. "Mister Lavrov, Mister Lavrov... – со всех сторон истошно закричали американские журналистки из пула госсекретаря. Особняк вздрогнул. Такого "базара" его столетние своды не помнили", - написала Захарова.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша