"Лукашенко – диктатор, і ми не повинні приймати його в демократичній країні": У Femen пояснили акцію з оголенням грудей на Банковій

У гурті нагадали, що у 2011 році активістки Femen "стали жертвами білоруського КДБ".
Олександр Лукашенко та Петро Порошенко у Києві. Фото: РБК.

Оголенням грудей на брифінгу президента України Петра Порошенка і президента Білорусі Олександра Лукашенка активістка руху Femen Анжеліна Діаш висловила ставлення руху до візиту в Україну Лукашенка. Про це у Facebook повідомила лідер Femen Анна Гуцол, передають Патріоти України.

"Сотні українців загинули і продовжують гинути за демократію і свободу України, але сьогодні на офіційному рівні в нашій країні приймають людину, яка у своїй країні вбиває, викрадає людей і пригнічує всіляке інакомислення", – написала вона.

Гуцол зазначила, що у 2011 році активістки Femen "стали жертвами білоруського КДБ". "Під час акції протесту проти Лукашенка в Мінську їх (активісток. – Ред.) викрали співробітники КДБ, після чого катували, знущалися і викинули голих, переляканих і без документів у лісі. Femen хоче нагадати всьому світу: Лукашенко – диктатор, і ми не повинні приймати його в демократичній країні", – заявила вона.

Хіти тижня. Такого мору ще не було: Фахівці з'ясували обставини масової загибелі бджіл в Україні

субота, 21 липень 2018, 16:00

З початку літа соціальні мережі розбурхували новини про масову загибель бджіл у сільських господарствах. Про пригодах багато писали українські ЗМІ. При цьому називалися різні версії виникнення проблеми, найпоширенішою з яких була використання пестицидів.

"Бах-бах и мимо": Терористи "ДНР" похвалилися новою зброєю (фото)

субота, 21 липень 2018, 14:38

В "ДНР" вже заявляли запуск власних реактивних систем залпового вогню"Чебурашка" і "Сніжинка", для яких можуть використовуватися реактивні снаряди. Терористи "ДНР" на підконтрольному їм полігоні провели випробування нового типу боєприпасу. Про це повід...