"Лукашенко – диктатор, і ми не повинні приймати його в демократичній країні": У Femen пояснили акцію з оголенням грудей на Банковій

У гурті нагадали, що у 2011 році активістки Femen "стали жертвами білоруського КДБ".
Олександр Лукашенко та Петро Порошенко у Києві. Фото: РБК.

Оголенням грудей на брифінгу президента України Петра Порошенка і президента Білорусі Олександра Лукашенка активістка руху Femen Анжеліна Діаш висловила ставлення руху до візиту в Україну Лукашенка. Про це у Facebook повідомила лідер Femen Анна Гуцол, передають Патріоти України.

"Сотні українців загинули і продовжують гинути за демократію і свободу України, але сьогодні на офіційному рівні в нашій країні приймають людину, яка у своїй країні вбиває, викрадає людей і пригнічує всіляке інакомислення", – написала вона.

Гуцол зазначила, що у 2011 році активістки Femen "стали жертвами білоруського КДБ". "Під час акції протесту проти Лукашенка в Мінську їх (активісток. – Ред.) викрали співробітники КДБ, після чого катували, знущалися і викинули голих, переляканих і без документів у лісі. Femen хоче нагадати всьому світу: Лукашенко – диктатор, і ми не повинні приймати його в демократичній країні", – заявила вона.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...