Майдан крокує вулицями Мами: В Одесі "правосеки" поламали паркан незаконної забудови у відпочинковій зоні (фото, відео)

В Одесі забудовники з фірми "Гефест" вирішили обнести парканом сквер, щоб замість місця для відпочинку містян там стояла якась будівля.

Конфліктна ситуція у Одесі. Фото: depo.ua.

Активісти намагаються захистити сквер від забудовників, які незаконно поставили паркан навколо нього. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на odesa.depo.ua.

В Одесі забудовники з фірми "Гефест" вирішили обнести парканом сквер, щоб замість місця для відпочинку містян там стояла якась будівля. Правий сектор Одеси не став миритися з цим і приїхав перевірити в забудовників документи на дозвіл будівництва. Поки везуть документи, правосеки вирішили зламати паркан. Представники поліції заявили, що якщо руйнування паркану не припиниться до з'ясування обставин з документами, то вони будуть змушені викликати підкріплення.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...