Майдан крокує вулицями Мами: В Одесі "правосеки" поламали паркан незаконної забудови у відпочинковій зоні (фото, відео)

В Одесі забудовники з фірми "Гефест" вирішили обнести парканом сквер, щоб замість місця для відпочинку містян там стояла якась будівля.

Конфліктна ситуція у Одесі. Фото: depo.ua.

Активісти намагаються захистити сквер від забудовників, які незаконно поставили паркан навколо нього. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на odesa.depo.ua.

В Одесі забудовники з фірми "Гефест" вирішили обнести парканом сквер, щоб замість місця для відпочинку містян там стояла якась будівля. Правий сектор Одеси не став миритися з цим і приїхав перевірити в забудовників документи на дозвіл будівництва. Поки везуть документи, правосеки вирішили зламати паркан. Представники поліції заявили, що якщо руйнування паркану не припиниться до з'ясування обставин з документами, то вони будуть змушені викликати підкріплення.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...