Мешканці ОРДЛО незадоволені якістю російської "гуманітарки" - розвідка

Також, жителі окупованих територій обурюються свавіллю представників "влади", які під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань.

Ілюстрація:Униан

Населення окупованої частини Донбасу все більше виявляює невдоволення діями бойовиків. Однією з причин невдоволення є систематична заборгованість по заробітній платі та пенсіях, а також низька якість продуктів харчування, які привозять в російських "гумконвоях". Про це повідомили в прес-службі ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

"Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, в т. ч. м'ясної продукції і алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть в Росії і є умовно придатними для споживання".

Також, мешканці ОРДЛО незадоволені свавіллям представників "влади". Повідомляється, що співробітники "правоохоронних органів" ДНР/ЛНР під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси і прагнення збагатитися за рахунок місцевих жителів, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю", - повідомляють в українській розвідці.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...