Мешканці ОРДЛО незадоволені якістю російської "гуманітарки" - розвідка

Також, жителі окупованих територій обурюються свавіллю представників "влади", які під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань.

Ілюстрація:Униан

Населення окупованої частини Донбасу все більше виявляює невдоволення діями бойовиків. Однією з причин невдоволення є систематична заборгованість по заробітній платі та пенсіях, а також низька якість продуктів харчування, які привозять в російських "гумконвоях". Про це повідомили в прес-службі ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

"Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, в т. ч. м'ясної продукції і алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть в Росії і є умовно придатними для споживання".

Також, мешканці ОРДЛО незадоволені свавіллям представників "влади". Повідомляється, що співробітники "правоохоронних органів" ДНР/ЛНР під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси і прагнення збагатитися за рахунок місцевих жителів, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю", - повідомляють в українській розвідці.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...