Мешканці ОРДЛО незадоволені якістю російської "гуманітарки" - розвідка

Також, жителі окупованих територій обурюються свавіллю представників "влади", які під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань.

Ілюстрація:Униан

Населення окупованої частини Донбасу все більше виявляює невдоволення діями бойовиків. Однією з причин невдоволення є систематична заборгованість по заробітній платі та пенсіях, а також низька якість продуктів харчування, які привозять в російських "гумконвоях". Про це повідомили в прес-службі ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

"Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, в т. ч. м'ясної продукції і алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть в Росії і є умовно придатними для споживання".

Також, мешканці ОРДЛО незадоволені свавіллям представників "влади". Повідомляється, що співробітники "правоохоронних органів" ДНР/ЛНР під приводом боротьби з "агентурою спецслужб України" вдаються до необґрунтованих арештів, пограбувань, тортур і катувань, переслідуючи при цьому власні інтереси і прагнення збагатитися за рахунок місцевих жителів, особливо тих, хто займається підприємницькою діяльністю", - повідомляють в українській розвідці.

ОБСЄ: Бойовики на Донбасі використовують російський комплекс радіоелектронної боротьби Р-330Ж «Житель»

середа, 2 грудень 2020, 20:34

Фактично, Росія перетворила Донбас на випробувальний полігон для свого найновішого озброєння і відпрацьованих тактик ведення бою. Росія випробовує в Донбасі свою новітню зброю і тактику, застосовуючи техніку для створення радіоелектронних перешкод для зв’

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...