"Міг стати жертвою агента Кремля, так само, як вчора Адам Осмаєв": Мосійчук розповів, що кілер втирався у довіру до Ляшка

Нардеп стверджує, що Олег Ляшко впізнав у пораненому кілері людину, яка намагалася й в нього "узяти інтерв'ю".

Поранений кілер. Фото: соцмережі.

Чоловік, який стріляв у добровольця Адама Осмаєва, раніше налагоджував контакти з лідером Радикальної партії України Олегом Ляшком. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Ігор Мосійчук, передають Патріоти України.

"Ми знали, що ворог близько, але цими днями побачили його впритул. Агент російських спецслужб, особистий кілер Рамзана Кадирова Артур Деніссултанов-Курмакаєв намагався ввійти в оточення Олега Ляшка. Після вчорашньої події і встановлення особи кілера - Олег Валерійвич його впізнав", - написав нардеп.

"Це сталось навесні 2016 року, через півроку після погроз Кадирова мені. Цю зустріч, і самого Деніссултанова-Курмакаєва добре запам'ятав не лише Лідер, а й присутня в той момент поряд його охорона та помічники. Вочевидь мало місце попереднє спостереження, бо без жодного дзвінка і попередження Деніссултанов-Курмакаєв підійшов до Олега Ляшка просто в центрі Києва, коли той виходив після зустрічі з одного в кафе в "Пасажі". Представився, пропонував взяти інтерв'ю і рекламував себе, як знаного на заході медійника, що може допомогти просувати інформацію про нашу політичну силу в Європі", - зазначив Мосійчук.

"При цьому зробив фото разом із Лідером, певно для того, щоб потім пред'явити його, як доказ початку роботи, своїм кураторам в Росії. Також "Алекс Вернер" лишив свою візитку, наразі вона зберігається в архіві у помічників Олега Валерійовича, серед інших подібних візитівок, і як тільки буде знайдена - ми пред'явимо її загалу", - зазначив нардеп.

"Олег Валерійович напрочуд добре відчуває фальш, і цей випадок не став винятком. Як зараз він сам пояснює: "Алекс Вернер" не здався йому професіоналом, не викликав довіри, а тому Олег Ляшко відмовився від пропозицій і перервав розмову. Як би не уважність і твердість - Лідер Радикальної партії міг стати жертвою агента Кремля, так само, як вчора нею став Адам Осмаєв", - упевнений Мосійчук.

Він додав, що Денісултанов-Курмакаєв намагався контактувати з багатьма іншими політиками та особами, пов'язаними з українськими збройними формуваннями. "Наразі встановлюється весь перелік тих, кому загрожувала, і я певен, продовжує загрожувати небезпека. Ніхто не може знати ким виявиться незнайомий журналіст і чим закінчиться його наступне з ним інтерв'ю. Наразі кілер в лікарні і ми сподіваємося дасть свідчення в суді про терор Кремля відносно українських та чеченських громадських діячів та політиків", - резюмував Мосійчук.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...