Моторошне вбивство в Києві: Рештки розчленованого тіла копи шукали у лісі та показували місцевим (відео 16+)

Тепер з настанням темряви люди у Дарницькому районі бояться виходити на вулицю.
Рештки розчленованого тіла шукали у лісі. Фото: скріншот з відео.

У лісі на околиці Києва виявлено розчленоване людське тіло. Але останки настільки понівечені, що з першого погляду навіть не змогли визначити стать жертви, повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.

Жителі Дарницького району повідомляють, що на вулиці кілька днів працювали десятки правоохоронців. Вони оглядали кожен закуток, допитували людей, показували страшні фото, і тепер з настанням темряви люди бояться виходити на вулицю.

Поліцію викликав власник собаки, яка знайшла людську руку. Оглядаючи територію, правоохоронці знайшли і інші частини людського тіла, розкидані досить далеко одна від одної. Їх загорнули в будівельні мішки і присипали землею.

Знайдені ділянки шкіри з татуюванням сфотографували, проте поки малюнок ніхто не впізнав. Кажуть, вбивство скоїли ще до Нового року, а на руках жертви були тату кота і хреста. Місцеві жителі нічого підозрілого не бачили, а в поліції ситуацію не коментують - кажуть, це зараз не в інтересах слідства.

Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...