Може, покричати "Путин, памаги!": Стала відома доля російського нациста, який убив в Мексиці людину

Мексиканське правосуддя засудило росіянина до півтора років попереднього ув'язнення.

Російський нацист Олексій Макєєв. Фото: Online.ua.

Росіянин Олексій Макєєв, обвинувачений в навмисному вбивстві в Мексиці, поміщений в одиночну камеру на півтора року попереднього ув'язнення. Про це повідомив консул Росії в Мехіко Дмитро Болбот, передають Патріоти України із посиланням на RT.

"Його помістили в поодинці в тюрмі Четумаля на півтора року, як і було встановлено судом, тепер протягом трьох місяців слідчі повинні підготувати матеріали для процесу", - заявив консул.

Раніше повідомлялося, що суд мексиканського міста Канкун відновив розгляд справи росіянина Олексія Макєєва, обвинуваченого в навмисному вбивстві, і засудив його до півтора років попереднього ув'язнення. Нагадаємо, 20 травня в мексиканському курортному містечку Канкун, де проживає Макєєв, розлючений натовп прорвався у його будинок і мало не вчинив самосуд за образиливі ролики в інтернеті і поранення місцевого жителя під час штурму будинку.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...