Ми були гарматним м'ясом: Російський найманець розповів, як воював за терористів на Донбасі

Троє з десяти осіб, з якими воював росіянин, повернулися в РФ у домовинах, ще п'ятеро – покаліченими. Тільки двоє залишилися фізично неушкодженими.

Російський найманець Андрій Камаєв. Фото:https://www.currenttime.tv

Уродженець Свердловської області Росії 49-річний Андрій Камаєв розповів, як воював на Донбасі на боці бойовиків в 2014-2015 роках. Про це повідомляє Настоящее время, передають Патріоти України.

На Донбас Камаєв прибув у кінці вересня 2014 року. Він вважав, що воює проти "фашистів і нацистів", і тим самим йде по стопах свого діда-розвідника. Також росіянин хотів допомогти відновити "русский мир" і не допустити можливого розширення НАТО. 1 лютого 2015 року Камаєв втратив ногу в боях за Дебальцеве.

За словами росіянина, в 2014 році на власні гроші він купив військову форму і полетів у Ростов-на-Дону, а звідти приїхав на Донбас. Після прибуття Камаєву видали старий автомат Калашникова та 10 набоїв до нього. Як раз вистачить, каже він, щоб "вистрілити і втекти".

Камаєв заявляє, що його вразив "хаос", з яким йому довелося зіткнутися, але він кілька місяців з ентузіазмом провів в окопах. За службу, за його словами, йому заплатили лише один єдиний раз: він отримав 15 тисяч рублів за бої в жовтні 2014 року.

Камаєв каже, що на передовій була відсутня чітка структура командування. Єдиним їх завданням було виснажити українську армію, утримати позиції і, по можливості, просунутися далі. Можна зробити висновок, що підрозділ, у якому воював росіянин, використали в якості гарматного м'яса.

Троє з десяти осіб, з якими воював росіянин, повернулися в РФ у домовинах, ще п'ятеро – покаліченими. Тільки двоє залишилися фізично неушкодженими.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...