"Ми вже маємо стратегію": Гужва розповів, чому виїхав саме у Відень

Журналіст-втікач обрав Австрію не випадково.
Ігор Гужва. Фото: Корреспондент.net.

Головний редактор інтернет-видання "Страна" Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрії, тому що в Україні його чекає сім років в'язниці у справі про вимагання. Про це йдеться в заяві Гужви на сайті "Страны", передають Патріоти України.

"Это нейтральная страна, которая не входит ни в один военно-политический блок. Что важно для меня с точки зрения возможности продолжать свою работу... Наконец, в Вене сейчас находится известный юрист Андрей Портнов (колишній заступник глави Адміністрації Президента України, - ред.), вместе с которым мы и проработали стратегию по получению политического убежища", – розповів він.

Гужва підкреслив, що покинув Україну легально. "6 января истекло действие меры пресечения в виде ограничения на выезд из Киева. После этого я свободно покинул страну", – заявив він.

Він додав, що видання буде працювати в колишньому режимі. "Я продолжаю оставаться главным редактором. Мы уже проработали режим удаленного доступа, при котором я могу контролировать процессы и на расстоянии. Более того, мы запланировали дальнейшее развитие нашего проекта, о чем я сообщу чуть позже", – резюмував Гужва.

"Агенти Кремля" в Україні, або "Полювання на відьом" на тлі пандемії коронавірусу

четвер, 26 листопад 2020, 23:11

Відкритим залишається питання щодо заяви Головного управління розвідки Міністерства оборони України про активізацію з боку спецслужб РФ заходів з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. На мою думку, російським спецслужбам нема

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм