"Ми вже маємо стратегію": Гужва розповів, чому виїхав саме у Відень

Журналіст-втікач обрав Австрію не випадково.
Ігор Гужва. Фото: Корреспондент.net.

Головний редактор інтернет-видання "Страна" Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрії, тому що в Україні його чекає сім років в'язниці у справі про вимагання. Про це йдеться в заяві Гужви на сайті "Страны", передають Патріоти України.

"Это нейтральная страна, которая не входит ни в один военно-политический блок. Что важно для меня с точки зрения возможности продолжать свою работу... Наконец, в Вене сейчас находится известный юрист Андрей Портнов (колишній заступник глави Адміністрації Президента України, - ред.), вместе с которым мы и проработали стратегию по получению политического убежища", – розповів він.

Гужва підкреслив, що покинув Україну легально. "6 января истекло действие меры пресечения в виде ограничения на выезд из Киева. После этого я свободно покинул страну", – заявив він.

Він додав, що видання буде працювати в колишньому режимі. "Я продолжаю оставаться главным редактором. Мы уже проработали режим удаленного доступа, при котором я могу контролировать процессы и на расстоянии. Более того, мы запланировали дальнейшее развитие нашего проекта, о чем я сообщу чуть позже", – резюмував Гужва.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...