"Ми вже маємо стратегію": Гужва розповів, чому виїхав саме у Відень

Журналіст-втікач обрав Австрію не випадково.
Ігор Гужва. Фото: Корреспондент.net.

Головний редактор інтернет-видання "Страна" Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрії, тому що в Україні його чекає сім років в'язниці у справі про вимагання. Про це йдеться в заяві Гужви на сайті "Страны", передають Патріоти України.

"Это нейтральная страна, которая не входит ни в один военно-политический блок. Что важно для меня с точки зрения возможности продолжать свою работу... Наконец, в Вене сейчас находится известный юрист Андрей Портнов (колишній заступник глави Адміністрації Президента України, - ред.), вместе с которым мы и проработали стратегию по получению политического убежища", – розповів він.

Гужва підкреслив, що покинув Україну легально. "6 января истекло действие меры пресечения в виде ограничения на выезд из Киева. После этого я свободно покинул страну", – заявив він.

Він додав, що видання буде працювати в колишньому режимі. "Я продолжаю оставаться главным редактором. Мы уже проработали режим удаленного доступа, при котором я могу контролировать процессы и на расстоянии. Более того, мы запланировали дальнейшее развитие нашего проекта, о чем я сообщу чуть позже", – резюмував Гужва.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...