"На біснуватих можна виливати відразу відро святої води": Нардеп прокоментувала законопроект про молитву в Раді

Ірина Геращенко впевнена, що молитва - це інтимна справа, коли хочеться бути наодинці зі своїми думками і з Богом, і точно - без "соратників по боротьбі".

Ірина Геращенко. Фото: Гордон.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко прокоментувала пропозицію нардепів читати молитву на початку засідання парламенту. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Деякі колеги на повному серйозі пропонують починати сесійний день з колективного зачитування "Отче наш"... Зареєстрували відповідний законопроект. Спасибі, що хоч без Хресного ходу кулуарами і виспівування псалмів", - написала вона. Геращенко запропонувала "починати ранок з окроплення всіх святою водою - так як засилля біснуватих зашкалює в залі ВР". "На біснуватих можна виливати відразу відро - може, і допоможе", - додала вона.

"А якщо серйозно, то для мене, як для віруючої людини, молитва - це інтимна справа, коли хочеться бути наодинці зі своїми думками і з Богом, і точно - без "соратників по боротьбі", без "моралізаторствующих" фарисеїв всіх мастей", - написала Геращенко.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо