На чолі поставили героя-комбрига: У ВМС ЗСУ створено Командування морської піхоти (фото)

Прапором частини стала бойова реліквія ВМС, врятована від окупантів з Криму.

Юрій Содоль. Фото:Дзеркало тижня

У вівторок, 6 березня, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко представив особовому складу гарнізону в Миколаєві командувача морською піхотою генерал-майора Юрія Содоля. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-центр ВМС, інформують Патріоти України.

"Відповідно до плану реформування Збройних Сил України та Військово-Морських Сил ЗСУ, згідно з вимогами затвердженого президентом Стратегічного оборонного бюлетеня України на флоті тривають заходи реформування. У складі українських ВМС створений новий орган військового управління - Командування морської піхоти, командувачем призначений генерал-майор Юрій Содоль", - підкреслив Воронченко.

При цьому віце-адмірал передав у новий орган військового управління державний прапор і прапор Військово-Морських Сил ЗСУ, які були вивезені з штабу військ берегової оборони українських ВМС у Криму.

Содоль - перший заступник командувача високомобільних десантних військ ЗСУ (у ВДВ служить з 2003 року). З 2014 року бере участь в АТО (25-а окрема повітряно-десантна бригада). Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...