На чолі поставили героя-комбрига: У ВМС ЗСУ створено Командування морської піхоти (фото)

Прапором частини стала бойова реліквія ВМС, врятована від окупантів з Криму.

Юрій Содоль. Фото:Дзеркало тижня

У вівторок, 6 березня, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко представив особовому складу гарнізону в Миколаєві командувача морською піхотою генерал-майора Юрія Содоля. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-центр ВМС, інформують Патріоти України.

"Відповідно до плану реформування Збройних Сил України та Військово-Морських Сил ЗСУ, згідно з вимогами затвердженого президентом Стратегічного оборонного бюлетеня України на флоті тривають заходи реформування. У складі українських ВМС створений новий орган військового управління - Командування морської піхоти, командувачем призначений генерал-майор Юрій Содоль", - підкреслив Воронченко.

При цьому віце-адмірал передав у новий орган військового управління державний прапор і прапор Військово-Морських Сил ЗСУ, які були вивезені з штабу військ берегової оборони українських ВМС у Криму.

Содоль - перший заступник командувача високомобільних десантних військ ЗСУ (у ВДВ служить з 2003 року). З 2014 року бере участь в АТО (25-а окрема повітряно-десантна бригада). Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

РФ ПОЧАЛА ВЕЛИКУ АТАКУ - КИНУТЬ 170 тис, Пригожина НАКРИЛИ ВОГНЕМ ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,ПВК "Вагнер",РФ,Путін, дефіцит снарядів,Гіркіним, Пригожиним. В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до л...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...