На чолі поставили героя-комбрига: У ВМС ЗСУ створено Командування морської піхоти (фото)

Прапором частини стала бойова реліквія ВМС, врятована від окупантів з Криму.

Юрій Содоль. Фото:Дзеркало тижня

У вівторок, 6 березня, командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко представив особовому складу гарнізону в Миколаєві командувача морською піхотою генерал-майора Юрія Содоля. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-центр ВМС, інформують Патріоти України.

"Відповідно до плану реформування Збройних Сил України та Військово-Морських Сил ЗСУ, згідно з вимогами затвердженого президентом Стратегічного оборонного бюлетеня України на флоті тривають заходи реформування. У складі українських ВМС створений новий орган військового управління - Командування морської піхоти, командувачем призначений генерал-майор Юрій Содоль", - підкреслив Воронченко.

При цьому віце-адмірал передав у новий орган військового управління державний прапор і прапор Військово-Морських Сил ЗСУ, які були вивезені з штабу військ берегової оборони українських ВМС у Криму.

Содоль - перший заступник командувача високомобільних десантних військ ЗСУ (у ВДВ служить з 2003 року). З 2014 року бере участь в АТО (25-а окрема повітряно-десантна бригада). Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...