На Донбасі двоє російських військовослужбовців намагалися накласти на себе руки через виснаження, - розвідка

Командири найманців спробували видати факти спроб самогубств, як результати необережного поводження зі зброєю.​

Через виснаження російські найманці на Донбасі намагалися звести рахунки з життям. Ілюстрація:http://uapress.info/

"За попередніми результатами роботи комісії Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ підготовлено матеріали на більше як 30 офіцерів для розгляду на атестаційних комісіях щодо усунення їх з посад, пониження у військовому званні за приховані злочини та правопорушення, скоєні ними особисто або з їх вини." Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони України у Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Представниками комісії у з’єднаннях і частинах 1, 2 АК виявлено на зберіганні велику кількість не облікованої зброї і боєприпасів, які були підготовлені для продажу цивільним особам з метою власного збагачення російських офіцерів. Зокрема, у 100 окремій мотострілецькій бригаді (Донецьк) 1 АК окремо зберігалась не облікована стрілецька зброя, боєприпаси, у т.ч. крупнокаліберні кулемети “Утёс” підготовлені для продажі.

Психологічне виснаження особового складу російських окупаційних військ призводить до зростання випадків суїциду серед військовослужбовців. 26 березня ц.р. відмічені дві спроби самогубства у складі 1 окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1 АК та 4 окремій мотострілецькій бригаді (Алчевськ) 2 АК. Командири намагаються видати факти спроб самогубств, як результати необережного поводження зі зброєю.

У Луганську спецслужби РФ та бойовики радились, як протидіяти українським "диверсантам"

четвер, 25 квітень 2019, 21:42

На нараді обговорювалися питання протидії підривній діяльності українських спецслужб на території "республіки", з постановкою завдань по її нейтралізації. У підсумку був розроблений ряд пропозицій щодо вирішення даних питань. В окупованому Луганську за...

Як живеться новітнім українським БТР в Іраку (фотофакти)

четвер, 25 квітень 2019, 19:35

Ця техніка була задіяна в жорстоких боях з ІДІЛ. В мережі з’явилися свіжі фото виготовлених в Україні БТР-4Е, що стоять на озброєнні армії Іраку, зазначають Патріоти України. . БТР-4 повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою ...