На картинках білосніжний пісок і море, а в реальності - смітник: З'явилися нові гнітючі фото з окупованого Криму

Окупанти на півострові продовжують у вражаючих масштабах видобувати пісок. Сміття при цьому ніхто не вивозить.

Фото:facebook

На узбережжі окупованого Криму, в районі Євпаторії, ростуть стихійні сміттєві звалища і триває згубний для екології видобуток піску. Про це свідчать фотографії, опубліковані очевидцями в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Знімки зроблені на косі Беляус, в районі озера Донузлав, неподалік від Євпаторії. На них видно як ряди видобуваючих пісок кранів, так і гори різних відходів. Сміття є на узбережжі, і в самому морі.

"Коса Беляус, Донузлав. Район видобутку піску. Побувала тут вперше. Гори сміття на березі і під водою. Хто повинен відповідати за це неподобство?? Чому пісок вивозять тоннами, а стихійне звалище з пластика росте? При мені дівчата-туристки ходили в шоці: на картинках білосніжний пісок і море, а в реальності - смітник. Прикро за Крим", - пише користувачка Маргарита Малашкова.

"Хтось заробляє на видобутку піску величезні гроші, знищуючи екологію Криму. Видобуток піску ведеться разом з представниками флори і фауни. А тим часом, Крим потопає в смітті", - скаржиться також кримчанка Юлія Колузова.

Джерело: Апостроф

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...