На "Міс Україна-2017" подала заявку учасниця з Криму, яка брала участь в російських конкурсах краси (фото)

Менеджер учасниці пояснила, що Катерина Луганська не порушує жодних умов конкурсу, бо у неї є українське громадянство.

Катерина Луганська вирішила взяти участь в українському конкурсі краси. Фото:https://apostrophe.ua/

У фіналі національного конкурсу краси "Міс Україна-2017" за корону боротиметься учасниця з Ялти Катерина Луганська, яка раніше представляла окупований Крим на конкурсах краси в Росії. Про це пише Апостроф, передають Патріоти України.

Катерина Луганська брала участь в конкурсі "Міс Росія 2016", де вона представляла окупований Крим. Цього року дівчина бореться за звання "Міс Україна-2017".

Менеджер "Міс Україна-2017" Айтен Новрузова в коментарі виданню пояснила, що Луганська не порушує жодних умов конкурсу. Адже у неї є українське громадянство, а брати участь в іноземних конкурсах правилами українського національного конкурсу не заборонено.

"Нам важливі зовнішні дані, відсутність шкідливих звичок, заняття благодійністю", - додала менеджер.

Як повідомляє видання, питання про те, як Луганська брала участь в національному конкурсі "Міс Росія 2016" з українським паспортом і як з цим же паспортом вчиться в Ростові, залишається відкритим.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...