На них "цар" не відповів: У мережі показали "незручні" запитання, які росіяни ставили Путіну під час "Прямої лінії" (фото)

Одне з запитань, яке залишилося без відповіді, стосувалося війни на Донбасі.

Путін під час "прямої лінії". Фото:ren.tv

У мережі опублікували кадри з питаннями президенту РФ Володимиру Путіну, які йому задали під час "прямої лінії", але на які він так і не відповів. Про це пише Обозреватель, зазначають Патріоти України.

Зокрема глядачів цікавило, чому в Росії банани в два рази дешевші за яблука. "Ми що, бананова республіка?" - запитали росіяни.

Деякі поцікавилися, чому опозиціонера Олексія Навального не зареєстрували кандидатом в президенти?

"Ви стільки років вже при владі. Вам не здається, що у нас вже монархія?" - поставили запитання телеглядачі.

Ще одне питання, яке залишилося без відповіді, стосувалося війни на Донбасі. "Чому у цієї країни є гроші на танки, бомби, літаки, кулемети і немає грошей на людину?" - запитали росіяни.

Слід відзначити, що "пряма лінія" тривала більше чотирьох годин, а всього до президента РФ написали майже 2 млн питань.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...