На них "цар" не відповів: У мережі показали "незручні" запитання, які росіяни ставили Путіну під час "Прямої лінії" (фото)

Одне з запитань, яке залишилося без відповіді, стосувалося війни на Донбасі.

Путін під час "прямої лінії". Фото:ren.tv

У мережі опублікували кадри з питаннями президенту РФ Володимиру Путіну, які йому задали під час "прямої лінії", але на які він так і не відповів. Про це пише Обозреватель, зазначають Патріоти України.

Зокрема глядачів цікавило, чому в Росії банани в два рази дешевші за яблука. "Ми що, бананова республіка?" - запитали росіяни.

Деякі поцікавилися, чому опозиціонера Олексія Навального не зареєстрували кандидатом в президенти?

"Ви стільки років вже при владі. Вам не здається, що у нас вже монархія?" - поставили запитання телеглядачі.

Ще одне питання, яке залишилося без відповіді, стосувалося війни на Донбасі. "Чому у цієї країни є гроші на танки, бомби, літаки, кулемети і немає грошей на людину?" - запитали росіяни.

Слід відзначити, що "пряма лінія" тривала більше чотирьох годин, а всього до президента РФ написали майже 2 млн питань.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...