На окупованому Донбасі для майбутнього призову переписують всіх 18-річних хлопців

Глави місцевих та районних "адміністрацій "Л-ДНР" отримали розпорядження щодо підготовки й проведення заходів з постановки громадян на військовий облік.
Російські найманці. Ілюстрація: соцмережі.

Російське командування на Донбасі вживає заходів з покриття некомплекту особового складу, зокрема, за рахунок призову на військову службу молоді з числа місцевого населення. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що глави місцевих та районних "адміністрацій "Л-ДНР" отримали розпорядження щодо підготовки й проведення заходів з постановки громадян 2001 року народження на військовий облік у 2018 році.

"Зокрема, у період з 28 серпня до 25 грудня 2017 року керівники "адміністрацій" зобов'язані розробити та узгодити проект плану на проведення постановки громадян на військовий облік та узгодити перелік органів місцевого самоврядування", на які покладено завдання з ведення військового обліку", - йдеться у повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...