На престижному турнірі Світоліна вперше у кар'єрі обіграла титуловану росіянку

Поєдинок за вихід у чвертьфінал завершився із рахунком 7:6 (5), 6:4 і тривав 1 годину 39 хвилин.

Еліна Світоліна. Фото: xsport.ua.

Знаменита українська тенісистка Еліна Світоліна у драматичному матчі здолала росіянку Анастасію Павлюченкову у другому колі престижного турніру у Токіо із призовим фондом $885,500. Поєдинок за вихід у чвертьфінал завершився із рахунком 7:6 (5), 6:4 і тривав 1 годину 39 хвилин. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Обозреватель.

22-річна харків'янка 2 рази подала навиліт, зробила 1 помилку і реалізувала 4 брейк-пойнта. На рахунку уродженки Самари 1 ейс, 7 подвійних помилок і 3 брейка. Ця перемога над Павлюченковою стала для Світоліної першою у кар'єрі. Дві попередні зустрічі завершилися на користь 17-ї ракетки світу. У 1/4 фіналу Світоліна зустрінеться з іспанкою Гарбіньє Мугурусою.

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...

Як використовувати промокод на Фавбет

четвер, 22 серпень 2024, 15:51

Промокоди стали невід'ємною частиною сучасного онлайн-гемблінгу, і казино Favbet не є винятком. Ці спеціальні коди пропонують гравцям додаткові бонуси та можливості, збільшуючи шанси на виграш. Використання промокодів може значно підвищити рівень задов...