На шляху до тотального слідкування?: У мережу потрапив проект закону про досудове блокування сайтів в Україні (документи)

Два десятки організацій - представники фінансової сфери, IT і музичної індустрії, надіслали до Кабміну, Генпрокуратури листа з вимогою "зупинити насадження в країні практики тотального контролю за громадянами" і не погоджувати проект закону.
Блокувати будуть не тільки російські соцмережі? Ілюстрація: соцмережі.

Керівник Піратської партії України Сергій Яригін опублікував у Facebook шість сторінок із семисторінкового документа (один аркуш – №4 – відсутній). За його словами, проект закону він отримав від інсайдера в Міністерстві внутрішніх справ, це – "погодження проекту законопроекту", передають Патріоти України.

Голова громадської організації "Національна асамблея України" Іван Пєтухов зі свого боку повідомив, що законопроект розробляла Національна поліція України, а опублікований документ – це копія, яку розсилали на погодження до МВС та інших відомств перед тим, як надіслати його на розгляд у Кабінет Міністрів.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.