"Об'єктивні причини змусили": У Росії придумали законні приводи для хабарів

Влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство.

Міністерство юстиції Росії пропонує не вважати правопорушенням корупційний злочин, який вчинили "внаслідок обставин непереборної сили". Росіян розлютила пропозиція влади і ініціативу жорстко розкритикували в мережі, зазначають Патріоти України.

Як передає ТАСС, влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство. У супровідному тексті зазначається, що існують об'єктивні причини, коли чиновники не можуть уникнути хабара. При цьому звільняти від відповідальності їх не мають наміру. У зв'язку з цим метою поправок є внесення змін до законодавства, "що передбачають випадки, коли недотримання заборон, обмежень і вимог, встановлених з метою протидії корупції, внаслідок обставин непереборної сили не є правопорушенням".

Мін'юст РФ після громадського обговорення цих поправок опублікує конкретні випадки, коли недотримання антикорупційних вимог чиновником не було правопорушенням. У мережі вже різко розкритикували таку ініціативу і заявили, що в результаті у країні може погіршитися рівень життя.

"Пропоную навіть заохочувати! З бюджету в еквівалентному співвідношенні з хабарем! Ура, товариші! Країна йде в єб*ня !!! Ура!", "Розстріл - ця обставина непереборної сили, яка багато в чому допоможе подолати обставини тієї сили, які не можуть подолати корупціонери. Але корупція таки не буде розстрілювати саму себе", "Форс-мажор в корупції" - пристрасть до наживи і збагачення - хвороба невиліковна. Потрібно постійне перебування в психіатричній лікарні або в тюрмі", "Раніше про це говорилося простіше - "ворон ворону не клює", "Хотів відмовитися від хабара, але поперхнувся коньяком, в слідстві чого хабар взяв. Це цей випадок мали на увазі", "Фантастика! Ось і боротьба з корупцією добігає кінця!", - зазначили в коментарях.

Визволення близько: В Криму активізувався партизанський рух. Віталій Кім розкрив деякі подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 9:05

Кримчани стали частіше контактувати зі Збройними силами України аби передати корисну інформацію. Важливо, що помітну роль у цій діяльності бере молодь, котра підросла за десятиріччя російської окупації. На території тимчасово окупованого Росією Криму з...

Як зберегти молодість: Доступні продукти проти старіння працюють краще дорогих способів

вівторок, 26 вересень 2023, 8:56

Серед тих, хто хоче довго жити та має достатньо грошей для цього популярні швейцарські методи лікування стовбуровими клітинами, ін’єкції жовтої молодої плазми, портативні гіпербаричні кисневі камери тощо. Є багато способів витратити купу грошей, щоб ж...