"Об'єктивні причини змусили": У Росії придумали законні приводи для хабарів

Влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство.

Міністерство юстиції Росії пропонує не вважати правопорушенням корупційний злочин, який вчинили "внаслідок обставин непереборної сили". Росіян розлютила пропозиція влади і ініціативу жорстко розкритикували в мережі, зазначають Патріоти України.

Як передає ТАСС, влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство. У супровідному тексті зазначається, що існують об'єктивні причини, коли чиновники не можуть уникнути хабара. При цьому звільняти від відповідальності їх не мають наміру. У зв'язку з цим метою поправок є внесення змін до законодавства, "що передбачають випадки, коли недотримання заборон, обмежень і вимог, встановлених з метою протидії корупції, внаслідок обставин непереборної сили не є правопорушенням".

Мін'юст РФ після громадського обговорення цих поправок опублікує конкретні випадки, коли недотримання антикорупційних вимог чиновником не було правопорушенням. У мережі вже різко розкритикували таку ініціативу і заявили, що в результаті у країні може погіршитися рівень життя.

"Пропоную навіть заохочувати! З бюджету в еквівалентному співвідношенні з хабарем! Ура, товариші! Країна йде в єб*ня !!! Ура!", "Розстріл - ця обставина непереборної сили, яка багато в чому допоможе подолати обставини тієї сили, які не можуть подолати корупціонери. Але корупція таки не буде розстрілювати саму себе", "Форс-мажор в корупції" - пристрасть до наживи і збагачення - хвороба невиліковна. Потрібно постійне перебування в психіатричній лікарні або в тюрмі", "Раніше про це говорилося простіше - "ворон ворону не клює", "Хотів відмовитися від хабара, але поперхнувся коньяком, в слідстві чого хабар взяв. Це цей випадок мали на увазі", "Фантастика! Ось і боротьба з корупцією добігає кінця!", - зазначили в коментарях.

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...