"Об'єктивні причини змусили": У Росії придумали законні приводи для хабарів

Влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство.

Міністерство юстиції Росії пропонує не вважати правопорушенням корупційний злочин, який вчинили "внаслідок обставин непереборної сили". Росіян розлютила пропозиція влади і ініціативу жорстко розкритикували в мережі, зазначають Патріоти України.

Як передає ТАСС, влада вже почала розробляти відповідні поправки в законодавство. У супровідному тексті зазначається, що існують об'єктивні причини, коли чиновники не можуть уникнути хабара. При цьому звільняти від відповідальності їх не мають наміру. У зв'язку з цим метою поправок є внесення змін до законодавства, "що передбачають випадки, коли недотримання заборон, обмежень і вимог, встановлених з метою протидії корупції, внаслідок обставин непереборної сили не є правопорушенням".

Мін'юст РФ після громадського обговорення цих поправок опублікує конкретні випадки, коли недотримання антикорупційних вимог чиновником не було правопорушенням. У мережі вже різко розкритикували таку ініціативу і заявили, що в результаті у країні може погіршитися рівень життя.

"Пропоную навіть заохочувати! З бюджету в еквівалентному співвідношенні з хабарем! Ура, товариші! Країна йде в єб*ня !!! Ура!", "Розстріл - ця обставина непереборної сили, яка багато в чому допоможе подолати обставини тієї сили, які не можуть подолати корупціонери. Але корупція таки не буде розстрілювати саму себе", "Форс-мажор в корупції" - пристрасть до наживи і збагачення - хвороба невиліковна. Потрібно постійне перебування в психіатричній лікарні або в тюрмі", "Раніше про це говорилося простіше - "ворон ворону не клює", "Хотів відмовитися від хабара, але поперхнувся коньяком, в слідстві чого хабар взяв. Це цей випадок мали на увазі", "Фантастика! Ось і боротьба з корупцією добігає кінця!", - зазначили в коментарях.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...