На заклик окупаційної влади кримчани доносять на сусідів, у чиїх вікнах горить світло

Одні сусіди заздрять іншим через наявність електрики та просять розібратися.

Чому у сусідів є світ? Кримчани просять розібратися! Фото: www.chitalnya.ru.

Мешканці Криму скаржаться на сусідів, у яких горить світло. Кримська «влада» закликала розібратися з подібними ситуаціями. Про це заявив губернатор Севастополя Сергій Меняйло під час засідання «штабу» з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

У ході наради Меняйло розповів, що за останню добу надійшла велика кількість скарг кримчан такого типу: «У нас в домі світла немає, а у сусідів навпроти – всі вікна світяться». Він закликав проаналізувати ці скарги та вжити заходів, щоб до кінця розібратися із подібними ситуаціями.

При цьому він наголосив, що усі адреси їм відомі. «Використовуйте дизель-генератори, які надходять у Севастополь від наших колег, в тому числі, з Москви», - дав вказівку представникам Департаменту міського господарства Меняйло.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"