"Наддержава" двієчників: Рівень освіти росіян вразив соціологів

Мова йде навіть не про теорему Піфагора, котру французи прозвали "віслючим мостиком", непідсильну бовдурам. В державі "Армати" та падаючих "Прогресів" більше половини чотирма арифметичними діями не оволоділи.

Пересічні росіяни. Ілюстрація: ЖЖ.

Кожен п'ятий росіянин (20 відсотків) вважає, що у нього немає ніяких знань у фінансовій сфері. Про це свідчать результати моніторингу НДУ ВШЕ від жовтня 2016 року, присвяченого фінансовій грамотності, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

В останній раз така висока частка фінансово неграмотних росіян була зафіксована в грудні 2008 року (19 відсотків). На рівень «добре» свої фінансові знання в 2016 році оцінили 11 відсотків опитаних, ще 41 відсоток вважають свою фінансову грамотність задовільною. Про відмінні знання розповіли 2 відсотки опитаних.

Майже половина (45 відсотків) росіян вміють виконувати прикладні арифметичні операції і розбираються в простих і складних банківських відсотках. Це приблизно відповідає рівню Угорщини (45 відсотків) і Німеччини (47 відсотків).

Кожен десятий (9 відсотків) опитаний заявив, що підписує фінансові договори, не читаючи. Ще чверть (26 відсотків) підписують документи, прочитавши їх, але не розібравшись в суті.

Хіти тижня. Розвідка США з'ясувала, чому зброя "судного дня" Путіна згорає у космосі, не досягаючи цілі

неділя, 21 жовтень 2018, 18:30

Путін стверджував, що "Авангард" здатний досягти цілі зі швидкістю в 20 разів більше швидкості звуку. Він також запевняв, що надзвукова боєголовка вже надійшла в серійне виробництво. В даний час Росія не може знайти джерело найважливіших компонентів ву...

Кава з лимоном: У чому її особлива користь та смакові переваги

неділя, 21 жовтень 2018, 17:04

Любителі найміцнішого еспресо з лимоном можуть не боятися нашкодити здоров'ю, адже лікарі стверджують, що поєднання натуральної кави і кислого лимона, навпаки, вкрай корисне. «Щоб міцний напій не нашкодив, а, навпаки, приніс максимальну користь, в обов...