"Наддержава" двієчників: Рівень освіти росіян вразив соціологів

Мова йде навіть не про теорему Піфагора, котру французи прозвали "віслючим мостиком", непідсильну бовдурам. В державі "Армати" та падаючих "Прогресів" більше половини чотирма арифметичними діями не оволоділи.

Пересічні росіяни. Ілюстрація: ЖЖ.

Кожен п'ятий росіянин (20 відсотків) вважає, що у нього немає ніяких знань у фінансовій сфері. Про це свідчать результати моніторингу НДУ ВШЕ від жовтня 2016 року, присвяченого фінансовій грамотності, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

В останній раз така висока частка фінансово неграмотних росіян була зафіксована в грудні 2008 року (19 відсотків). На рівень «добре» свої фінансові знання в 2016 році оцінили 11 відсотків опитаних, ще 41 відсоток вважають свою фінансову грамотність задовільною. Про відмінні знання розповіли 2 відсотки опитаних.

Майже половина (45 відсотків) росіян вміють виконувати прикладні арифметичні операції і розбираються в простих і складних банківських відсотках. Це приблизно відповідає рівню Угорщини (45 відсотків) і Німеччини (47 відсотків).

Кожен десятий (9 відсотків) опитаний заявив, що підписує фінансові договори, не читаючи. Ще чверть (26 відсотків) підписують документи, прочитавши їх, але не розібравшись в суті.

"Поводився, як Термінатор": Очевидець вбивства копів у Одесі розповів моторошні подробиці (відео)

п’ятниця, 19 січень 2018, 23:50

Сепаратист Валентин Дорошенко холоднокровно взяв пістолет поліцейського і добив його впритул. "Сталініст" Валентин Дорошенко, який влаштував перестрілку в центрі Одеси, поранив двох копів, після чого вистрілив в упор у третього поліцейського, був убити...

Хіти тижня. Такого вибуху не витримала б жодна броня: ЗМІ показали підірвану під Донецьком українську БРДМ (відео)

п’ятниця, 19 січень 2018, 23:40

Після підриву БРДМ перевернулася й упала у воду, згодом виявили розтрощений метал, вивернуте колесо та розкидані залишки техніки та одягу. З’явилося відео з бойовою розвідувально-дозорною машиною ЗСУ, яка підірвалася на міні у Пісках поблизу Донецька. ...