"Наддержава" двієчників: Рівень освіти росіян вразив соціологів

Мова йде навіть не про теорему Піфагора, котру французи прозвали "віслючим мостиком", непідсильну бовдурам. В державі "Армати" та падаючих "Прогресів" більше половини чотирма арифметичними діями не оволоділи.

Пересічні росіяни. Ілюстрація: ЖЖ.

Кожен п'ятий росіянин (20 відсотків) вважає, що у нього немає ніяких знань у фінансовій сфері. Про це свідчать результати моніторингу НДУ ВШЕ від жовтня 2016 року, присвяченого фінансовій грамотності, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

В останній раз така висока частка фінансово неграмотних росіян була зафіксована в грудні 2008 року (19 відсотків). На рівень «добре» свої фінансові знання в 2016 році оцінили 11 відсотків опитаних, ще 41 відсоток вважають свою фінансову грамотність задовільною. Про відмінні знання розповіли 2 відсотки опитаних.

Майже половина (45 відсотків) росіян вміють виконувати прикладні арифметичні операції і розбираються в простих і складних банківських відсотках. Це приблизно відповідає рівню Угорщини (45 відсотків) і Німеччини (47 відсотків).

Кожен десятий (9 відсотків) опитаний заявив, що підписує фінансові договори, не читаючи. Ще чверть (26 відсотків) підписують документи, прочитавши їх, але не розібравшись в суті.

На елітні іспанські курорти обрушилося цунамі: Вода змивала на своєму шляху автомобілі, столики барів та кафе (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 20:15

Особливо постраждали різні яхти, рибальські човни і катери. Десятки з них віднесло в море. У понеділок, 16 липня, хвиля заввишки два метри обрушилася на популярні іспанські курорти на островах Мальорка і Менорка. Вода змивала на своєму шляху автомобілі...

Москва в люті: Олександр Усик зробив крок у напрямку скасування поєдинку з росіянином Гассієвим

вівторок, 17 липень 2018, 19:16

Чи відбудеться запланований на 21 липня бій, поки що інформації нема. Нещодавно стало відомо, що Олександр Усик сьогодні приїхав на відкрите тренування, але не взяв у ньому участь. Він привітав гостей і покинув зал, передають Патріоти України. . З чим ...