"Надели мешок на голову, затолкали в машину и увезли": У Луганську серед білого дня викрали людину (фото)

Цивільне населення ОРДЛО знаходиться в найбільш складній ситуації, оскільки, на відміну від військових і журналістів, їх навіть не включають в списки обміну.
У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Терористи так званої "Луганській народної республіки" серед білого дня викрали молоду людину, надівши йому на голову мішок і заштовхавши в автомобіль. Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, до нього звернулася жінка з проханням допомогти знайти племінника, якого викрала "МГБ ЛНР" ще 3 тижні тому. Ось як вона описала подію: "30.06.17 около 16:00 возле парковки Прометей, район Макдональдс, в Луганске был похищен Сагайдак Роман, 1987 года рождения, уроженец г. Краснодон Луганской области. Мой племянник направлялся к машине. В это время подъехала другая машина, из которой выскочили люди в военной форме, одели мешок на голову племянника, затолкали в машину и увезли.

На следующий день приходили люди к его родителям с обыском, которые представились что из "МГБ". Но в дальнейшем при обращении моей сестры и её мужа в эту организацию, там ответили, что никто ничего не знает, а в списках задержанных якобы не значится. Намекнули только, что он может быть в отделе внутренней безопасности "МГБ", который подчиняется только Москве".

Казанський зазначив, що цивільне населення ОРДЛО знаходиться в найбільш складній ситуації, оскільки, на відміну від військових і журналістів, їх навіть не включають в списки обміну. Родичі викрадених місяцями ходять і оббивають пороги "МВС", "МГБ", комендатур і інших бандитських установ, намагаючись знайти хоч якісь кінці. Журналіст порадив жителям окупованих територій виїжджати звідти, адже викрадення можуть тривати і далі.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...