"Найближчі дні - свіжуваті. Хто вночі до церкви - одягайтеся тепліше": Синоптик розповіла про погоду на Великдень (карта)

Наталка Діденко повідомила, що західні та північні області, а також Вінниччина вдень на Паску потрапляють у дощі. Південь, більшість центру та східні області будуть із сухою, переважно сонячною погодою.

Великдень в Україні буде прохолодним. Ілюстрація:http://ogo.ua/

"Метелик-Україна. Якщо знайшли обриси наших "крилець" - тепер видивляйтеся синеньке і зелененьке. Це - дощі, слабші, сильніші, залежно від густоти фарби. Ці дощі і карта - на день 16 квітня, на Великдень." Про це пише у своєму Facebook синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Західні та північні області, а також Вінниччина, вдень на Паску потрапляють у дощі. Південь, більшість центру та східні області будуть у сухій, переважно сонячній погоді.

Ніч на неділю - скрізь сухо, лише на заході ймовірні дощі. Хто вночі до церкви - одягайтеся тепліше. Вдень буде трохи тепліше, +8+13 на заході та півночі, південь та схід - до +12+16 градусів. А взагалі, найближчі дні - свіжуваті, із періодичними дощами.

Дощі так гарно зволожують це весняне повітря, запрошують все більше квітів показати свою красу. Я так люблю кульбабки, і за те, що жовті, і за те, що на зеленій траві розкішні, і за віночки у дитинстві, і за пухнасту потім сивину, а найбільше за назву.

Дощі хай йдуть, нам не заважає, ми зайняті - у нас Чистий Четвер, а потім П'ятниця, а потім ота якась завжди тиха Субота, і - Великдень.

Найближчої ночі, якщо кому треба знати практично, заморозки вночі місцями в західних областях. Якщо ще щось треба - гляну)

Хіти тижня. Такого мору ще не було: Фахівці з'ясували обставини масової загибелі бджіл в Україні

субота, 21 липень 2018, 16:00

З початку літа соціальні мережі розбурхували новини про масову загибель бджіл у сільських господарствах. Про пригодах багато писали українські ЗМІ. При цьому називалися різні версії виникнення проблеми, найпоширенішою з яких була використання пестицидів.

"Бах-бах и мимо": Терористи "ДНР" похвалилися новою зброєю (фото)

субота, 21 липень 2018, 14:38

В "ДНР" вже заявляли запуск власних реактивних систем залпового вогню"Чебурашка" і "Сніжинка", для яких можуть використовуватися реактивні снаряди. Терористи "ДНР" на підконтрольному їм полігоні провели випробування нового типу боєприпасу. Про це повід...