Намкриш? У Коктебелі окупанти знищили пляж санаторію "Прибій" та викорчували кедри

Про масштабні руйнування вже пишуть проросійські блогери і вважають, що треба скаржитися "батюшці-царю" в Москву.

Коктебель. Ілюстрація:minibus.in.uaУ Коктебелі знищили пляж санаторію "Прибій", який знаходиться на кордоні з гірським масивом Кара-Даг. Про це 30 травня у коментарі Крим.Реалії повідомив російський блогер, який проживає в Криму, Олександр Горний, передають Патріоти України.

"Одна из основных проблем Коктебеля – это отсутствие канализации. Именно в этом месте можно было купаться, не боясь подхватить какие-то кишечные заболевания. Несколько дней назад сюда завезли крупную строительную технику, которая начала разравнивать пляжи. Сегодня я увидел спиленный холм, также выкорчеваны кедровые деревья на набережной", - заявив Горний.

Він стверджує, що через те, що фактична влада півострова "не здатна контролювати ситуацію, що склалася", потрібно звертатися до президента Росії Володимира Путіна.

Слід зазначити, що Олександр Горний підтримав анексію Криму Росією в 2014 році.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...