Намкриш? У Коктебелі окупанти знищили пляж санаторію "Прибій" та викорчували кедри

Про масштабні руйнування вже пишуть проросійські блогери і вважають, що треба скаржитися "батюшці-царю" в Москву.

Коктебель. Ілюстрація:minibus.in.uaУ Коктебелі знищили пляж санаторію "Прибій", який знаходиться на кордоні з гірським масивом Кара-Даг. Про це 30 травня у коментарі Крим.Реалії повідомив російський блогер, який проживає в Криму, Олександр Горний, передають Патріоти України.

"Одна из основных проблем Коктебеля – это отсутствие канализации. Именно в этом месте можно было купаться, не боясь подхватить какие-то кишечные заболевания. Несколько дней назад сюда завезли крупную строительную технику, которая начала разравнивать пляжи. Сегодня я увидел спиленный холм, также выкорчеваны кедровые деревья на набережной", - заявив Горний.

Він стверджує, що через те, що фактична влада півострова "не здатна контролювати ситуацію, що склалася", потрібно звертатися до президента Росії Володимира Путіна.

Слід зазначити, що Олександр Горний підтримав анексію Криму Росією в 2014 році.

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...