Наслідки допінг-скандалу: Єдину, раніше допущену до Олімпіади, російську легкоатлетку знову відсторонили від участі в іграх

Спортсменка лише прибула цього тижня до Ріо, однак їй доведеться залишити олімпійське селище, так і не взявши участі у міжнародному спортивному змаганні.

Дарія Клішина. Фото:tverigrad.ru

Єдину легкоатлетку від Росії, раніше допущену до Ігор 2016, Дарію Клішину, знову відсторонили від Олімпіади через допінгову доповідь Макларена. Про це пише сайт Eurosport, передають Патріоти України.

Міжнародна федерація легкої атлетики (ІААФ) вирішила переглянути своє ж рішення про допуск Дарії, яка на цьому тижні вже прибула в Ріо і облаштувалася в Олімпійському селищі.

ІААФ запропонувала Клішиній дати свої пояснення. Представники спортсменки передали всі необхідні роз'яснення ще 8 серпня, але 10 серпня комісія ІААФ по боротьбі з допінгом визнала їх недостатніми і міжнародна федерація прийняла рішення про її недопуск на Ігри.

12 серпня мотивувальна частина рішення була передана представникам Клішиної. 13 серпня спортсменка подала позов в CAS про визнання незаконним її недопуску на Олімпіаду.

Слід нагадати, що після грандіозного допінг-скандалу, Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА) дискваліфікували, а всіх російських легкоатлетів не допустили до участі в Іграх-2016.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.