"Навіть собаку нудить": У мережі висміяли фото Путіна, який вітає прикордонників зі святом

Російський президент вирішив погладити песика, але останньому це вочевидь дуже не до вподоби.

Путін не подобається ані котам, ані собакам? Фото: НТВ.

Користувачі соціальних мереж висміяли фотографію президента Росії Володимира Путіна з прикордонниками. Фото було опубліковано в Twitter журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова, передають Патріоти України.

"Дякую вам за чесну службу Батьківщині і народу": Путін привітав військовослужбовців із Днем прикордонника", - йдеться в повідомленні.

На фото зображений Володимир Путін, який гладить прикордонну собаку, яка явно незадоволена даним фактом. "Навіть собаку від путла нудить", "Путін любить собак більше, ніж людей", "Гітлер теж любив собак і дітей", "Так, хлопці чітко санкціонку ловлять. Респект", - пишуть люди в коментарях.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...