Не без "разводилова": Під загрозою відкритого бунту окупанти Донбасу змушено "розщедрились" на виплати "гібридам", - розвідка

Москва стає все більш скупою через безгрошів'я. Це підриває і без того низький моральний дух у двох "гібридних" корпусах Путіна.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: соцмережі.

Російське окупаційне командування на території Донецької та Луганської областей під тиском зростаючого невдоволення особового складу було змушене почати виплату грошового забезпечення за виконання завдань на передових позиціях. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Разом з тим, більшість військовослужбовців не отримали очікуваних сум через введення нового порядку нарахування грошей (перебування в складі передових підрозділів не менше 30 днів). Також відомі численні факти шахрайства штабних чиновників, що оформляють фіктивні довідки особам, які взагалі не перебували на передових позиціях", - розповіли розвідники.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...