Не ядерний гриб: З'явилися фото незвичного явища у небі над Миколаєвом

Природне явище характеризується розтіканням обледенілої частини хмари врізнобіч із формуванням величезного "ковадла" над верхньою її частиною.

Фото: FacebookУ Миколаєві помітили хмару у формі величезного гриба. Фотографіями поділився місцевий житель Денис Сісін. "У будь-якому випадку це красиво", - підписав він знімки на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

Також Денис додав трохи "ботаніки": природне явище називається Cumulonimbus incus і характеризується розтіканням обледенілої частини хмари врізнобіч із формуванням величезного "ковадла" над верхньою її частиною.

Купчасто-дощова хмара на своїй вершині може мати мінливу округлу крижану "шапочку", яка є ознакою сильних висхідних потоків при високій вологості повітря, що ведуть до грозових штормів.

Користувачі здивувалися його глибоким знанням атмосферних явищ. "Я спочатку подумав, що ти на ядерному полігоні вже фоткаєш, дивлячись на "грибки", а воно - ковадло", - зазначив Віталій Хоменко.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.