"Не хочемо віддавати Львів": У Захарченка поділилися черговою "геніальною" ідеєю

Одіозний російський письменник Захар Прилєпін зробив заяву, що київські чиновники готові вистрибувати з вікна з криком «Росіяни йдуть».

Прилєпін та Захарченко. Фото: соцмережі.

Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко задумався про військове захоплення Львова, який теж повинен увійти в так звану «Малоросію». Таку заяву зробив російський письменник і радник Захарченка Захар Прилєпін, передають Патріоти України із посиланням на сепаратистські ЗМІ.

За його словами, «Малоросія» повинна об'єднатися в єдиних кордонах з Білоруссю і Росією. Крім того, за задумом бойовиків, об'єднана держава включатиме і Львів, який Захарченко «віддавати не хоче». Прилєпін також заявив, що спостерігає розуміння з боку людей історичної важливості того, що відбувається, і каже, що київські чиновники готові вистрибувати з вікна з криком «Росіяни йдуть».

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...