Не обійшлося без проросійських рухів: З'явилися фото з акції у Польщі в річницю Волинської трагедії (фото)

У деяких учасників акції у Варшаві були нарукавні пов'язки з написом: "Польський Львів".
Акція до річниці Волинської трагедії у Варшаві. Фото: Укрінформ.

У Варшаві сьогодні, 9 липня, відбулися акції з нагоди 74-ї річниці трагічних подій на Волині 1943 року. Про це повідомляє "Укрінформ", передають Патріоти України.

У заходах взяли участь кілька сотень представників правоконсервативних організацій, представники уряду Польщі і депутати Сейму. Також на акції були помічені і представники проросійського руху "Фаланга", націоналістичного Національно-радикального табору, а також організації "Табір великої Польщі", яка в 2015-2016 роках нищила українські місця пам'яті на півдні Польщі.

Деякі учасники заходів тримали в руках плакати з написами: "Бандера стоп!", "Пам'ятаємо Волинь", "Шовіністам з ОУН і УПА — ганьба і осуд". У деяких були нарукавні пов'язки з написом: "Польський Львів".

Під час ходи від Могили невідомого солдата до костелу учасники заходу скандували гасла: "Геноцид пам'ятаємо — бандерівцям жити не дамо" і "Честь і слава героям — їх вбивцям велика ганьба".

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С» вітчизняними далекобійними ПТКР «Бар'єр-В»

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...