Не обійшлося без проросійських рухів: З'явилися фото з акції у Польщі в річницю Волинської трагедії (фото)

У деяких учасників акції у Варшаві були нарукавні пов'язки з написом: "Польський Львів".
Акція до річниці Волинської трагедії у Варшаві. Фото: Укрінформ.

У Варшаві сьогодні, 9 липня, відбулися акції з нагоди 74-ї річниці трагічних подій на Волині 1943 року. Про це повідомляє "Укрінформ", передають Патріоти України.

У заходах взяли участь кілька сотень представників правоконсервативних організацій, представники уряду Польщі і депутати Сейму. Також на акції були помічені і представники проросійського руху "Фаланга", націоналістичного Національно-радикального табору, а також організації "Табір великої Польщі", яка в 2015-2016 роках нищила українські місця пам'яті на півдні Польщі.

Деякі учасники заходів тримали в руках плакати з написами: "Бандера стоп!", "Пам'ятаємо Волинь", "Шовіністам з ОУН і УПА — ганьба і осуд". У деяких були нарукавні пов'язки з написом: "Польський Львів".

Під час ходи від Могили невідомого солдата до костелу учасники заходу скандували гасла: "Геноцид пам'ятаємо — бандерівцям жити не дамо" і "Честь і слава героям — їх вбивцям велика ганьба".

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...