Не проходьте повз: У Києві просять допомогти 92-річному дідусю, який продає книги (фото)

Чоловіка можна знайти "на розі Рейтарської та Стрілецької, якщо йти від Золотих Воріт по Яр. Валу, то перед готелем "Редіссон" повернути праворуч на Стрілецьку, відразу за будиночком.

У Києві просять допомогти старому чоловіку, який пережив розстріл в гестапівському підвалі. 92-річний киянин, який у 1954 році став Майстром спорту зі стрільби та акробатики, продає книги про війну в одному зі столичних скверів. Про це написала Ольга Усачова на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши посилання книги "Після страти", в якій старий ділиться важкими спогадами, передають Патріоти України.

Чоловіка, за словами Усачової, можна знайти "на розі Рейтарської та Стрілецької, якщо йти від Золотих Воріт по Яр. Валу, то перед готелем Редіссон повернути праворуч на Стрілецьку, відразу за будиночком. За його словами, з 18 до 21 кожен день".

"Купіть у мене книгу, коштує стільки, скільки вам не шкода" - біля скверика на тротуарі стояв дідусь і боязко звертався до перехожих. Я і дитина зупинилися, книг багато ,в основному про війну, обрали книжку "Правда Віктора Суворова" , подякували дідусю та пішли далі... так ми його зустрічали кілька разів і у нас з'явилися ще книги. Ось така історія нашого знайомства з дідусем. А тепер трохи про дідуся - киянин Вадим Бойко, 92 роки - єдина людина, якій вдалося втекти з газової камери за кілька секунд до того, як закрилися броньовані двері та пустили газ "Циклон Б". Йому вдалося вижити і після розстрілу 28 червня 1943 року в гестапівському підвалі". Тут ви при бажанні можете прочитати багато цікавого про нього. І після всього пережитого - Майстер спорту зі стрільби і акробатики,1954 р. Дуже позитивний, усміхнений", - розповіли в мережі.

"До чого я це все пишу - якщо ви будете бачити його, не проходьте повз... купіть книгу, обмовтесь з ним добрим словом, підтримайте чим можете, йому дуже потрібна наша увага та турбота", - написала Усачова.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...