"Не терпітиму неробство, хамство, пияцтво і дурощі": Мер Дніпра звільнив свою заступницю через принизливий допис про українську мову у соцмережі

Борис Філатов заявив, що якщо його підлеглі мають намір привселюдно розмірковувати про мовну політику і давати оцінки українському уряду, нехай звільняються і йдуть в активісти.

Світлана Єпіфанцева. Фото:Новое время

Мер Дніпра Борис Філатов звільнив свою заступницю Світлану Єпіфанцеву за згодою сторін після провокативних висловлювань у соціальній мережі чиновниці про державну мову. Про це 28 лютого офіційно повідомила прес-служба міськради, передають Патріоти України.

Філатов подякував заступниці за допомогу у створенні коаліції в міськраді. Однак, за його словами, такому рішенню сприяли ще й "сварки та нескінченне з’ясування стосунків з іншими працівниками виконкому. Останньою краплею стала необґрунтована критика державної мовної політики".

Він наголосив, що чиновник безумовно має право на особисту думку, але "публічне розмірковування чиновника про статус державної мови як мінімум сварить між собою мешканців територіальної громади, а як максимум – порушує крихку стабільність у країні".

Єпіфанцева, яка очолює місцеву організацію "Опоблоку", у своєму скандальному пості на Facebook поскаржилася, що через український дубляж фільмів люди нібито припинили ходити у кінотеатри, внаслідок чого ті закриваються.

"Якщо хтось досі вважає, що я і далі терпітиму ваше неробство, хамство, пияцтво і дурості в соцмережах, то він серйозно помиляється. Ніякі політичні домовленості, заслуги минулого або особисті симпатії не стануть для вас індульгенцією від звільнення", - раніше писав Філатов та закликав її до звільнення.

Єпіфанцева у міськраді Дніпра почала працювати близько двох років тому. Вона і раніше привертала увагу неоднозначними світлинами та співчуттям до загиблих ватажків бойовиків Донбасу.

E-tron потягається з Tesla: Audi презентувала свій перший серійний електромобіль (відео)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:40

На одній підзарядці електрокроссовер може проїхати до 400 км, завдяки двом акумуляторам потужністю 95 кВт/год. Компанія Audi презентувала перший серійний електричний автомобіль. E-tron показали сьогодні в американському Річмонді штату Каліфорнія, перед...

Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...