Не тільки витягують з поля бою та перев'язують: Парамедик читала над помираючим бійцем Святе Письмо

До війни Юлія Паєвська була дизайнеркою та президенткою клубу айкідо "Мутокукай-Україна". Зараз -командир підрозділу "Янголи Тайри".

Парамедик Юлія Паєвська врятувала десятки життів. Фото: Кадр із фільму "Невидимий батальйон".

Жінкам-медикам на передовій в АТО доводиться не тільки рятувати життя. Вони психологічно підтримують бійців й навіть намагаються духовно підготувати помираючого до відходу з життя. Про парамедика Юлію Паєвську, яка на фронті з перших днів війни, Gazeta.ua розповіла Оксана Іванців, виконавча продюсерка документальної стрічки про жінок в АТО "Невидимий батальйон". Патріоти України пропонують і вам дізнатися про її історію.

"Вона парамедичка служби ASAP. Врятувала десятки життів. Зараз командир підрозділу "Янголи Тайри". До війни була дизайнеркою та президенткою клубу айкідо "Мутокукай-Україна". Одного разу сиділа біля тяжко пораненого бійця. Зрозуміла, що не довезе його. Почала читати Псалом Давида. Потім запитала капелана, чи правильно зробила. Він її благословив і пояснив, що саме цей псалом можна читати мусульманам, християнам та іудеям у тяжких обставинах - підходить усім.

Я відчула в її історії якусь східну філософію. Юлині слова досі лунають у мене в голові: Ми є те, що ми робимо. Парамедик - не лише людина, яка витягує з поля бою та перев'язує. Тайра допомагає подолати психологічне напруження", - розповіла про одну з героїнь фільму продюсерка.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...