Небезпечна країна скреп: У Росії судитимуть американського інвестора

Слідчий у суді заявив, що Майкла Калві підозрюють у розкраданні у банку "Східний" 2,5 мільярда рублів.

Майкл Калві. Фото: РБК.

У Москві за підозрою у шахрайстві затримали засновника інвестиційної компанії Baring Vostok, громадянина США Майкла Калві.У п'ятницю, 15 лютого, суд продовжив тримання під вартою Калві на 72 години. Очікується, що питання про його арешт cуд розгляне у суботу, 16 лютого, повідомляють Патріоти України.

"Слідчі просять про арешт шести осіб, серед них, окрім Калві, четверо росіян та француз Філіп Дельпаль. Інвестиційний фонд підтвердив затримання своїх співробітників і зазначив, що "дії правоохоронних органів не пов'язані безпосередньо з діяльністю компанії Baring Vostok і інших портфельних компаній", а стосуються комерційного спору, пов'язаного з банком "Східний", - йдеться у повідомленні.

За даними російських ЗМІ, слідчий у суді заявив, що Калві підозрюють у розкраданні у банку "Східний" 2,5 мільярда рублів за допомогою схеми за участю Першого колекторського бюро.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.

Провал спецоперації по затриманню "вагнерівців": Чому начальника ГУР МОУ Бурбу звільнили з посади

неділя, 21 листопад 2021, 19:37

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертав увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луган