Небезпечна країна скреп: У Росії судитимуть американського інвестора

Слідчий у суді заявив, що Майкла Калві підозрюють у розкраданні у банку "Східний" 2,5 мільярда рублів.

Майкл Калві. Фото: РБК.

У Москві за підозрою у шахрайстві затримали засновника інвестиційної компанії Baring Vostok, громадянина США Майкла Калві.У п'ятницю, 15 лютого, суд продовжив тримання під вартою Калві на 72 години. Очікується, що питання про його арешт cуд розгляне у суботу, 16 лютого, повідомляють Патріоти України.

"Слідчі просять про арешт шести осіб, серед них, окрім Калві, четверо росіян та француз Філіп Дельпаль. Інвестиційний фонд підтвердив затримання своїх співробітників і зазначив, що "дії правоохоронних органів не пов'язані безпосередньо з діяльністю компанії Baring Vostok і інших портфельних компаній", а стосуються комерційного спору, пов'язаного з банком "Східний", - йдеться у повідомленні.

За даними російських ЗМІ, слідчий у суді заявив, що Калві підозрюють у розкраданні у банку "Східний" 2,5 мільярда рублів за допомогою схеми за участю Першого колекторського бюро.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.