Нечиста обитель: У мережі показали стародавнє місце, де диявол зійшов на Землю

Природа кращий творець прекрасного.

 Спуск диявола. Фото: obozrevatel.com

В американському штаті Юта знаходиться дивовижний природний об'єкт, який прозвали Спуском диявола. Жолоб природного походження з вапняку має правильну форму і гігантські розміри, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

Спуск складається з двох паралельних атмосферостійких плит, висотою порядку 12 метрів і відстанню між ними близько 6 метрів. Сама ж пам'ятка становить близько 60 метрів у довжину.

Між більш жорсткими плитами знаходиться сланцевий вапняк. Він набагато м'якший та податливіший, тому з часом легко видувається вітрами і вимивається опадами. За оцінками вчених, Спуск диявола виявився на поверхні порівняно недавно, хоча був сформований ще за 75 мільйонів років.

Через посуху в окупованому Криму ще у двох районах оголосили надзвичайний стан

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:44

Кримчан попередили, що незабаром не тільки окремі райони, а й весь півострів може перейти на подачу води по годинах. В анексованому Криму до зони надзвичайної ситуації через посуху віднесені ще два райони - Джанкойський і Красноперекопський. Раніше осо...

У Росії впав вертоліт, пілот загинув (фото)

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:14

За попередньою інформацією, на борту повітряного судна окрім пілота знаходився пасажир. У Ханти-Мансійському автономному окрузі в Росії зазнав аварії вертоліт Мі-2. Він впав у болотній місцевості, в результаті чого загинув пілот, передають Патріоти Укр...