Нечиста обитель: У мережі показали стародавнє місце, де диявол зійшов на Землю

Природа кращий творець прекрасного.

 Спуск диявола. Фото: obozrevatel.com

В американському штаті Юта знаходиться дивовижний природний об'єкт, який прозвали Спуском диявола. Жолоб природного походження з вапняку має правильну форму і гігантські розміри, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

Спуск складається з двох паралельних атмосферостійких плит, висотою порядку 12 метрів і відстанню між ними близько 6 метрів. Сама ж пам'ятка становить близько 60 метрів у довжину.

Між більш жорсткими плитами знаходиться сланцевий вапняк. Він набагато м'якший та податливіший, тому з часом легко видувається вітрами і вимивається опадами. За оцінками вчених, Спуск диявола виявився на поверхні порівняно недавно, хоча був сформований ще за 75 мільйонів років.

Хіти тижня. "Дагестанський общак": США "злили" Франції секретні дані про скандального російського олігарха

неділя, 18 лютий 2018, 1:00

До справи російського сенатора Сулеймана Керімова, якого Франція звинуватила у відмиванні грошей, залучено відділ фінансової контррозвідки Мінфіну США. Про це повідомлять у Telegram-каналі "Незигарь", передають Патріоти України. Так, американці видали ...

"Узяв авансом зарплату за шість років". Навальний підрахував, скільки коштують годинники Путіна (відео)

неділя, 18 лютий 2018, 0:30

За словами Навального, декларація про доходи Путіна – нахабно задокументована брехня. Президент Росії Володимир Путін задекларував за шість років 38 млн рублів ($671 тис.) зарплати. Водночас його колекцію годинників, про яку можна робити висновок за оф...