Нечиста обитель: У мережі показали стародавнє місце, де диявол зійшов на Землю

Природа кращий творець прекрасного.

 Спуск диявола. Фото: obozrevatel.com

В американському штаті Юта знаходиться дивовижний природний об'єкт, який прозвали Спуском диявола. Жолоб природного походження з вапняку має правильну форму і гігантські розміри, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

Спуск складається з двох паралельних атмосферостійких плит, висотою порядку 12 метрів і відстанню між ними близько 6 метрів. Сама ж пам'ятка становить близько 60 метрів у довжину.

Між більш жорсткими плитами знаходиться сланцевий вапняк. Він набагато м'якший та податливіший, тому з часом легко видувається вітрами і вимивається опадами. За оцінками вчених, Спуск диявола виявився на поверхні порівняно недавно, хоча був сформований ще за 75 мільйонів років.

Хіти тижня. У мережу "злили" секретне меню учасників популярного телевезійного шоу

п’ятниця, 24 листопад 2017, 9:00

Кожен, хто дотримується дієти, знає: бути постійно у гарному настрої практично нереально. І це закономірно, адже організм переживає справжній стрес, коли ви змінюєте систему харчування. Особливо дається взнаки нестача вітамінів та мінералів в осінній п...

СБУ затримала екс-представника Рамзана Кадирова в Україні, щоб видати росіянам - ЗМІ

п’ятниця, 24 листопад 2017, 0:05

Дивна історія, що викликає багато запитань. Зокрема до СБУ. Колишнього повноважного представника глави Чечні в Україні Рамзана Ціцулаєва, якого, за деякими даними, розшукували з 2014 року, затримали і він наразі знаходиться під арештом у Москві, зазнач...