Нечиста обитель: У мережі показали стародавнє місце, де диявол зійшов на Землю

Природа кращий творець прекрасного.

 Спуск диявола. Фото: obozrevatel.com

В американському штаті Юта знаходиться дивовижний природний об'єкт, який прозвали Спуском диявола. Жолоб природного походження з вапняку має правильну форму і гігантські розміри, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

Спуск складається з двох паралельних атмосферостійких плит, висотою порядку 12 метрів і відстанню між ними близько 6 метрів. Сама ж пам'ятка становить близько 60 метрів у довжину.

Між більш жорсткими плитами знаходиться сланцевий вапняк. Він набагато м'якший та податливіший, тому з часом легко видувається вітрами і вимивається опадами. За оцінками вчених, Спуск диявола виявився на поверхні порівняно недавно, хоча був сформований ще за 75 мільйонів років.

Хіти тижня. З братом щось пішло не так: Суд поламав плани недругів Саакашвілі

п’ятниця, 22 вересень 2017, 14:30

​Печерський райсуд Києва відкрив провадження у адміністративній справі за позовом брата Михайла Саакашвілі Давіда про скасування рішення про його примусове повернення з України. Про це у п'ятницю повідомляє прес-служба партії "Рух нових сил", передають...

У Маріуполі фахівці знешкодили вибухонебезпечний предмет, виявлений біля драмтеатру (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2017, 14:23

О 8:31 вибухонебезпечний предмет знешкодили прямо на місці. Вибухотехніки знешкодили вибуховий пристрій, виявлений у сміттєвій урні біля Донецького академічного обласного драматичного театру в Маріуполі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланн...